• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Neden yamaha psr a2000 ile ilgili paylaşımlar az..

gulcaglar205

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800
Arkadaşlar amatör bir kullanıcı olarak, 4 aylık korg pa600 qt nin üzerine Yamaha PSR A2000 aldım .çipsiz yani düz A2000. Ancak bu cihaz için bu sitede değişik ritimler ve sesler bulamıyorum. Ayrıca bu cihaz hangi yamaha modellerinin ritim ve seslerini okur..Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Cevap: Neden yamaha psr a2000 ile ilgili paylaşımlar az..

hocam a2000 e en buyuk paylasim emonun usb sini alarak gerceklestirebilirsiniz.ben artik yazmaktan biktim kullaniciya kapa alet almayin.cok degil 2 ay sonra sıkılırsınız.

hakan bey emo usb mevcut ama..daha bir ay olmadı makineyi alalı..her akşam evde çalıyorum hobi amaçlı aldım zaten ama ritimlerden sıkıldım..

ayrıca başka yamaha modellerinin ritimlerini okur mu?

v2 plus olmayan or700 ritimlerini okur.

Emo usb yle alet kendine gelmiş fakat v2 plus olmazsa or700 v2 plus ın ritim ve seslerini okumuyor bence bu da çok büyük eksiklik.

Tyros 3 dahil olmak üzere, s710, psr 3000 vb birçok yamaha klavyenin birçok batı ritmini okur. Örneğin psr tutorial diye bir site var. Bu siteden diğer marka klavyelerin convert edilmiş ritimleri dahil yüzlerce ritim indirebilirsiniz. Düz a 2000 hazır Türk ritimlerinde malesef büyük oranda emo ya bağımlı. Ama plus modeli eski or 700 v2 plus'a yapılmış yüzlerce ritimi okuyor. Kolay gelsin..

paylaşımlarınız teşekkürler.ayrıca bu cihaza yani düz a2000'e nasıl mp3 wav veya midi okutabilirim.emo usb mevcut.

Çok özlüyorum valla a2000 imi sattım bk5 aldım ah a2000im ah.

Bende ritim sıkıntısı nedeniyle psr A 2000 i satıp Pa 900 aldım ilk defa Korg almama rağmen iyikide almışım pişman değilim açıkçası...