• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

NeŞeM YeRiNdE bakınız

RoMaN39

Administrator
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.trakyamyzik.net
Enst.
Korg pa80
Hatırlayanlarınınz bilir beni Niğde bor ilçesinden olduğunu söyleyen ama sonradan kayserili olduğunu tespit ettiğim 2 kişi dolandırmıştı Kısaca o günü hatırlayalım ....

24 nisan Cuma günü niğdenin bor ilçesinde isminin eyüp olduğunu söyleyen biriyle 1 adet korg pa80 bir adet korg pa800 için pazarlık yaptık parayı teslim etmek üzere Niğde den güvenilir bir arkadaş bulduk parayı ona yollayacaktık oda Niğde de yurt içi kargoyla bize org ları yollayacaktı parayı denkeleyemediğimiz için yollayamadık o şahısta kargodan aletleri geri çekti

27 nisan pazartesi günü çocuğunuın hasta olduğunu bu yüzden kayseri eğitim fakültesinde olduğunu söyledi bizde parayı güvendiğimiz arkadaşımıza yolladık ve kayseriye gidip parayı teslim ertmesini ve org ları yollamasını rica ettik

28 nisan Salı günü koliler geldi ama kolilerin içinde org yerine kütük ( kalas) çıktı altta fotolardakiler

Kolilerden çıkanları görünce araştırmalarımı yaptım
msn adresi : sen_yoksunya.38@hotmail.com
bu kişiyle daha önceden de 3 - 4 kez konuştuğumu ve geçmişte konuştuklarımı kayıt altında tutuyorum bunlara göz attım bu kişinin Niğde de olmadığını ve kayseride olduğunu öğrendim

28 nisan Salı akşamı otogardan kayseriye yola çıkarak 29 Nisan Çarşamba günü savcının karşısına çıktım ifademi vererek istanbuldan geldiğimi durumu ifade ettim beni hemen eski emniyet binasına yolladı orada bizlere yardımcı olan kişilere çok ama çok teşekkür ediyorum

İsminin eyüp a……..n olduğunu söyleyen kişinin araştırmalar sonunda kara Osman lakaplı gerçek adının Osman ö………..k olduğu ve kayseride PRESTİJ MÜZİK ‘te çalıştığı ve kayseri sivil yüksek havacılık yüksek okulunda okuduğu ortaya çıktı yakalanan bu şahıs ilk etap ta inkar etmesine rağmen sonradan parayı aldığını ve orgu yolladığını iddia etti ama fotoğraflardan haberi yok bu şahısın ve orgu yolladığı oktay’ın kayseride olduğundan da habersiz inatla orgu yolladım diyormuş

Polis memuru yanıma geldi orgu yolladığını ısrarla söylüyor dedi bende ona 2 soru yöneltmesini rica ettim kabul etti

1 : pa80 nin kilosunun kaç kilo olduğunu yolladığı kütüklerin kaç kilo olduğunu kargo şirketinde kıyaslayacağımızı sor

2: yolladığı kütüklerin yaş ( ıslak ) olduğu için parmak izi alınacağını söylemesini rica ettik

Tekrar sorguya geçti 15 20 dakika sonra memur geldi ve her şeyi kabul ettiğini söyledi ama tek başına değil Ahmet Ö……….k isminde arkadaşıyla yaptığını belirtmiş

Şimdi bu adamlar bana 5100 tl kazık attı ama başarılı türk polislerimiz sayesinde 2-3 günde yakalandı şimdi bu 2 öğrenci dolandırıcılık suçundan içerde benim zararımı karşılamazlarsa şikayetimi geri almayacağımdan dolayı öğrencilik hayatları bitecek savcı içeri atmış mahkemeleri olacak ve enaz 4-5 yıl yatacaklar bilgileriniz olsun

ARKADAŞLAR SİZ SİZ OLUN İNTERNETTEN HERKESLE ALIŞ VERİŞ YAPILMAZ GÜVENMEDİĞİNİZ KİŞİLERLE VEYA KONUŞMALARINDAN RAHATSIZ OLDUĞUNUZ KİŞİLERLE ALIŞ VERİŞ YAPMAYIN

ben yakaladım adamları 10 ay gibi komik bir ceza almışlardı belliki ilk defa yakalandıkları için hakim az ceza vermişti kısaca onuda hatırlayalım

Arkadaşlar Kayseriden beni dolandırmışlardı hatırlarsınız kayseriye giderek o kişileri bulmuş suçlarını itiraf ettirmiştik aynı zamanda benimle beraber 3-4 kişiyi daha dolandırmıştı bu şahıslar

istanbuldan beni 5100 TK
ege den divemeni 1600 TL
yozgattan öğretmneni 250 - 300 TL
D.bakırdan birini 2500 TL

Bu kişilerde bunlardan şikayetçi olmuştu dün kayseri 2.ağır ceza mahkemesini aradım 3.üncü mahkemenin sonucunu sordum karara bağlandımı dedim isim soy isim istediler 1,5 - 2 dk hatta bekledikten sonra bağlandı dediler. kararı öğrene bilirmiyim dedim 10 ay hapis 5,000 TL para cezası dediler

buyrun burdan yakın sadece beni 5,100 TL dolandırdı bu adamlar.
Diğer kişiler bildiğim kadarına paralarını alamadılar ve bu kişiler 10 ay gibi bir süre yatıp çıkacaklar ve tekrar büyük ihtimal dolandırıcılığa devam edecekler ( inşallah yapmazlar ) dikkatli olunuz ve birde benim başıma bela olabilirler malesef Adaletimiz bu kadar adaletsiz işliyo

dağda askere kurşun sıkanlar serbest kalıyoo dolandırıcılar içeri girip dinleniyo tekrar piyasaya çıkıyo

bundan soınra herkes kendi hakkını kendisimi aramak zorunda kalacak nedir

Divemen nickli başka bir siteden arkadaşımda beni aradı ve onlarında dolandırıldığını söyledi içerde olduklarını söyledim onlarda şikayetçi olmuşlar ve ilk suçları olmadığına kanaat getiren hakim bunların çete olduğuna karar vermiş ve 4,5 yıl hapis cezası vermiştir Osman G. Ahmet Ö. Ve Ahmetin Babası 3 kişi 4,5 er yıl ceza almışlar bir daha onlara ve çevresindekiler ders olurda birdaha yapmazlar inşallah

allah belalarını versin abi senin adına bende sevindim

sağol fuat bir senin dikkatini çekmiş demek ki konu + sitemizden dolandırılan olmamış demek ki velasım inşallah'ta dolandırılan olmaz aramızda