• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Nevalesi En Bol Org Hangisidir.

Pesidelphia

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland BK-5OR
Roland BK5OR Kullanıyordum Hobi Amaçlı. 1 Sene Ara Verdim Satmak Zorunda Kaldım Şimdi Tekrar Geri Dönmeyi Planlıyorum. Hergün Yeni Birşeyler Çıkan Örnek Ses, Ritim v.s Bir Cihaz Almak İstiyorum. BK5 Malum Ses, Ritim v.s Ücretsiz Sunmakta Artık Onda Bile Ayda Bir Bişiler Çıkıyor. Varmıdır Önerileriniz. Şimdiden Teşekkür Ederim. Saygılar.

Cevap: Nevalesi En Bol Org Hangisidir.

Korg pa serisinin tümünün nevalesi boldur malum sample atılabildiği için..!Hiç bir şey bulamazsan bağla mikrofonu record de başla bağırmaya haydiiiii hoppaaaaaa al sana yani sample :)

pa3x en bol nevalesi olan.çünkü pa800 900 2x hepsinin setlerini yükleyebilirsin.

Evet arkadaşların belirttiği gibi eğer maddi durumunuz uygunsa pa3x bütün serilerin setlerini okur.Yok maddi durumunuz yeterli değilse size pa800 ü tavsiye ederim.Pa3x den sonra nevalesi en bol klavye pa800 dür.Hem size pek arıza çıkarmaz,yazılımı oturmuştur.Taşiması kolaydır.Yapısı ve tuşları sağlamdır.Tavsiye ederim.Ben yıllardır kullanıyorum.

Bencede korgun pa serileri pa800 pa2x pa3x şuanda nevalesi en bol aletler

pa800 pa3x

pa3x'e güçmü yeter 5 milyar

korg pa55tr pa60 pa80 pa1x pa2x pa3x yamaha a1000tr or700 ketron xd9 sx3000 seç beğen al

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri