• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Nk sen nasıl yaratıksın ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

macitvega

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketron x1 + yamaha dx7 II hd
ya nurettin bey senin bu işçiligin yüzünden 3 kişi birbirimize girdik orgu alan ondan alan ve ben bu ketron x1 sana 3 defa geldi hala kitliyor ya arkadasım bu işten anlamıyorsan bırak tunel yapsın yazıklar olsum sana haram olsun o aldıgın paralar daha sana ne org gönderrim nede müşteri yönlendiriim senim ustalıgım bu kadar işte adamlıgında bu kadar senden ve ekibinden geçmiş ama şunu sana diyeyim seni adam sanmıştım ama senle karşılşmayayım adamı keriz yerine sokuyorsun bravoooo devam et aöa yüzyüze gelmeyelim sana çok ağır konuşacagım terbiyesiz adam

Cevap: Nk sen nasıl yaratıksın ya

sana gelirken 45tl bize gelirken 77tl kargo ödedik sayın nurettin bey siz bu ketrondan hiç anlamıyorsunuz işçiliğiniz yüzünden ketrona veda ettim enginde sıkıldı emrahta ve biz madurlar olarak senim suratına tükürmek istiyoruz ketron x1 ide al belki lazım olur o iş için sen bir orgu ayaga kaldıramoyor isen kapat dükkanı 3kere geldi sana org hala donuyor yerinde olsam kafamı toprağa gömerdim seni tanıdıgım güne lanet olsun nurettin bey eskiedendi o nurettin abi ama kalıbına yakıştoramadım yazıklqr olsun sana cambaz herif

Cevap: Nk sen nasıl yaratıksın ya

Bu Tarz Konuları Artık Ozeldenmi Ceptenmi E-Maildenmi Nerden Çozersen Çoz Bir Daha Bu Tarz Konularını Gormek İstemiyoruz Lutfen Ozelden Hallet İşini Artık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...