• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Oberton 15 mb 500 ile emınence kappa pro 15a 500 watt

emocanbay

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Oberton 15 mb 500 ile emınence kappa pro 15a 500 watt bu iki ürün arasında kaldım sizce hangisi daha iyi

arkadaşımın obertonlarla benim eminence leri birebir yanyana kıyaslama fırsatım oldu . bana göre ;
ses kalitesi açısından Eminence - patlama çatlama yok
dayanıklılık açısından Eminence - obertona biraz fazla yüklenirseniz göbeği yırtmanız an meselesi ama eminence i kolay rahmetli edemezsiniz
Oberton bulgar malıdır Eminence orjinal amerikan . kısacası bana göre her koşulda eminence (yaşadığım yerdeki iki ayrı müzisyen arkadaşımın daha ortak görüşüde aynıdır) . kullandığım model Eminence Kappa Pro 15 500 watt

Cevap: Oberton 15 mb 500 ile emınence kappa pro 15a 500 watt

iki ürünüde satan satıcı oberton daha dayanıklı eminence zayıf olduğunu söyledi.bende karar veremiyom.

5 yıldır bende eminence kappa pro lf 15 kullanıyorum en ufak bir sıkıntım yok. Kesinlikle Eminence derim. Obertonu hiç duymadım tavsiyede etmem.

sen al obertone xl 600 kardeşim rahatına bak bendede var hem emınence hem obertone obertone daha iyi öyle bulgar malı demelerinede kanma obertone ELEKTROVOICE ve Dayncoard ortak üretimi daha düşük bütçeli kullnıcılar için hatta eger istanbudaysan oberton yetkili satıcısı erdinç Şenkal var Şenkal müzik ordan alabilirsin uygun fiyata