• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ocak-2015 - BK-5 OR Ömer Narin Ritim Paketi Yayında!!!

Roland Türkiye

vip
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland
Değerli BK-5 OR Kullanıcıları;

Ömer Narin tarafından hazırlanan Ocak-2015 ritim paketimiz ücretsiz olarak sizlerle. Ritim paketimiz üçerisinde bulunan ritimler :

[[XR]] Cepki Redefined
[[XR]] Halay World
[[XR]] Horon D' n B
[[XR]] Sand Storm
[[XR]] Vinly Slow

Ritimlere ulaşmak için

Cevap: Ocak-2015 - BK-5 OR Ömer Narin Ritim Paketi Yayında!!!

ellerinize sağlık çok başarılı çalışmalar.Vinly slow çok güzel olmuş ayrıyetten.

helal olsun hepsi birbirinden güzel ritimler vinly slow harika olmuş cihazda deneyemedim daha hele varyasyonlarında arpej varsa dahada güzel olur. Ömer Hoca'ya ve Roland Türkiye'ye teşekkürler

enson yayınlanan bu ritimleri alet okumadı disk error hatası alıyorum arkadaşlar sorun nerede acaba bilen varmı?

yaptığınız çalışmalar için teşekkürler roland

halaylar çok iyi olmuş özellikle mircan diye bağıran bölüm harika olmuş :)

Teşekkür ederim, ritmler çok sağlam.
Emeklerinize sağlık.

Simdiden tesekkurler...indiriyorum hemen...

Roland Türkiye desteğiniz için teşekkürler. Ömer hocaya da özellikle halay ritimleri için teşekkür ederim. (y) Yalnız şunu söylemeden de geçemeyeceğim. Tamam ben iyi bir çalıcı değilim. Müzikal bilgim de yok denecek kadar az ama şunu söylemeliyim ki Ömer hoca ve Mürhen hoca gibi değerlerin bk5 ile sönmesine gönlüm razı değil. Ritimler iyi fakat o zurnalar klasik kemençe nedir öyle ya. Düdük gibi geliyor. Belki rolandın istediğimiz cinsten bir aletin piyasaya sürmesi zor ama sebebinin belirtilmesinde fayda var diye gözetiyorum. Velhasılı kelam rolandın bende ki yeri ayrıdır fakat aletlerin kısıtlılığından ritim yazıcılarının ve roland markasının imajının düşmesi kaçınılmazdır. Umarım gelecekte güzel şeyler olur. Türkiye distribütörü olarak zuhal müzik ve ürün yetkilisi Serkan Türküm e güzel ilgi alaka ve sabırlarından dolayı en önemlisi her ay süren ritim desteklerinden dolayı tekrar teşekkür ederim.

çok teşekkürler rland türkiye,ellerine sağlık ömer hoca