• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ömer bey acaba Electronex 7-8 ritimini ve kemençe sesini ne zaman yayınlanacak.

Cevap: ömer bey acaba Electronex 7-8 ritimini ve kemençe sesini ne zaman yayınlanacak

Soru guncel

Cevap: ömer bey acaba Electronex 7-8 ritimini ve kemençe sesini ne zaman yayınlanacak

düğünler yaklaştı soru güncel

Bu konuda ne var?

Yeni yapılmış ritimler için download linki değil mi (!)

Ritimlerin arasında o 7-8 de var. Ama bir linke tıklayıp zahmet etmek yerine, insanları sinir edecek tarzda konular açmaya, açtığım konularda aynı şeyi defalarca bıkmadan usanmadan sormaya devam ediyorsunuz. Görmezden geldim, kimsenin kalbi kırılmasın istedim ama insanın bir sabrı var artık.

O seslerde yayınlandı, yaptığım herşey zamanında yayınlandı.

Yazdığım ritimleri de sesleri de Roland Türkiye kontrol ediyor ve yayınlıyor. Benim neyin ne zaman yayınlanacağı hakkında bir bilgim veya kontrolüm yok.

Bu konuyla herhangi bir soru görmek istemiyorum artık.

benim amacım insanları sinirlendirmek değil.benim olduğum yörede korg diye millet tutturmuş gidiyor.daha 2 gün önce arkadaşla tartıştık roland korg tantanası yüzünden.ben rolandın sitesi olduğunu vede sürekli destek aldığımızı söyledim.anlattım ona.o da 20kişiden 1 kişide roland var başkada kimsede yok diye cevap verdi.bende ona sen yaza düğünlerde görürsün roland neymiş o zaman.kendisi aynı zamanda kemençe çalar.o bahsettiğim ritimde çalınır bizim burda hızlı kemençe bende iddialı olduğum için ısrarla istedim kemençe sesini vede electronex 7 8 ritimini madara edecem rolanda dil uzatanları emeğe saygımız var sonuçta bende emek vererek para kazanıyorum ben konuştuklarımda haklı olduğumu ıspatlamak peşindeyim.benim ısrarcılığımın nedeni budur.kendimi ifade edebildiysem ne mutlu bana..

Bakın tekrarlıyorum, derdim kimsenin kalbini kırmak değil.. Ancak birşeyi çözmek yerine ısrar edip başkalarından beklemek doğru değil. Yapmanız gereken tek şey siteye girip ritimi indirmek. İnsanların zaten Roland konusunda çoktan fikirleri değişti, yapmanız gereken birşey de kalmadı; buna rahatlıkla emin olabilirsiniz.

Bu tür konular için kullanıcıların direkt olarak Roland Türkiye ile temasa geçmesi en doğrusu.

ömer bey roland türkiye ye 4 adet mesaj attım fakat cevap vermediler nedense artı olarak ömer bey şu anda paylaşımda olan 7 8 ile electronex 7 8 ritim arasında sizin benden daha iii bildiğiniz üzere çok fark var.yoksa tekrar irdelemek gerekirse benim maksadım insanları rahatsız etmek değil.roland türkiyenin mesajlarıma cevap vermemesi üzerine bu şekilde kendimi duyurmak adına ve bilgisi olan arkadaşlardan bilgi almak maksadıyla böyle bir yönteme başvurdum.tamamen iyi niyet çerçevesinde hareket maksatlı idi.benim amacım anlıyorumki yanlış algılandım

ritimler tamamen aynıdır, diğer ritimlerde gerekli olan düzenlemeler (değişiklik değil) yapıldı tarafımdan ancak o ritim gayet iyiydi. kullandığınız transpose değeri farklıdır, compressor kullanmıyorsunuzdur vs. vs. tonlarca değişiklik sizden dolayı mümkün olabilir. ancak dediğim gibi bir değişiklik yapılmadı, hatta düzenleme bile bu ritimde söz konusu değildi.

Hakkinizi helal edin omerbey kusura bakmayin yordum sizi.ritimler bizde sizin yaptiginiz son ayarlarla yuklu olarak caliyor diye bilyorum

ömer bey son bir soru daha sormak istiyorum size.ömer bey sizin demolarınızın hepsini dinledim.gerçekten bu işin zirvesindesiniz.sizin demolarınızdaki sesler gerçekten çok kaliteli he roland sitesinde ses yayınlayan arkadaşlarda bu işte iyiler fakat sizin yeriniz daha başka benim kanımca.siz ses paketi yayınlayacak mısınız sitede...diyerek sözümü sonlandırıyorum hakkınızı helal edin.ömer bey kalın sağlıcakla