• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

OMEXR BK5 Demo Arşivi

OmeXrRoland

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
EM50OR x2, EM55OR, G1000, BK5OR
Daha önce paylaştığım demoları bir konu altında toplamak istedim. Bir nevi best-of, aleti tanımak isteyenlere yardımcı olur umarım..

[/CENTER]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: OMEXR BK5 Demo Arşivi

Hocam Tebrik ederim. Bu arada Roland Bk-5 bence güzel ülkemde hala olması gerektiği yerde değill... Daha da iyi olacağına inanıyorum. Birde sorum olacaktı.. Mevcut ritimler üzerinde oynama yapabiliyormuyuz. Yani ritim alt yapısındaki DrumKit gitar bas gitar Akustik piano vb. unsurları başka enstrumanlarla değiştirebilir ya da ses düzeylerinde bir ayarlama yapabilirmiyiz kullanıcı olarak?. Tekrar Emeğine Ellerinize sağlık Ömer hocam. başarılar dilerim

Hocam Tebrik ederim. Bu arada Roland Bk-5 bence güzel ülkemde hala olması gerektiği yerde değill... Daha da iyi olacağına inanıyorum. Birde sorum olacaktı.. Mevcut ritimler üzerinde oynama yapabiliyormuyuz. Yani ritim alt yapısındaki DrumKit gitar bas gitar Akustik piano vb. unsurları başka enstrumanlarla değiştirebilir ya da ses düzeylerinde bir ayarlama yapabilirmiyiz kullanıcı olarak?. Tekrar Emeğine Ellerinize sağlık Ömer hocam. başarılar dilerim

Ritim düzenleme tabiki yapılıyor. Ayrıca en basit ve kolay düzenleme bk-5'de. Zaten klavyeyi ön plana çıkaran en önemli artılardan biriside bu kolaylık.

ömer bey omexr-bk5-demo-arsiv misscatt-omexrmp3 teki sesi yayınlar mısınız.ben çok uğraştım fakat bu sesi yakalayamadım.ilginize şimdiden çok teşekkür ederim.kalın sağlıcakla

ellerinize sağlık üstadım

Cevap: Re: OMEXR BK5 Demo Arşivi

sesi yayınlama şansınız var mı ömer bey mfx tipi hangisini kullandınız.yardımcı olur musunuz ömer bey ses çok süper olmuş bayağı bir mücadele verdim fakat bu tonu nedense yapamadım.herhalde zor bir ses olsa gerek

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arşivi güncelledim, yorumlarınız için teşekkürler..

Hocam arsivde bulamadim.yardimci olur musunuz.nereye bakacagim