• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ömexr hocamıza seslenmekteyim

bydjmehdi

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800, gw8
Sayın ömer hocam artık duyun sesimizi ne olur yaaa biz mahrum kaldık aynı ritimler ve sesler ile sizden çok rica ediyorum bir düğünlük ritim set yazmanızı istiyorum ve istiyoruz roland gw8 ailesi olarak bir güzellik yapıp da bizi sevindirirsen allahda seni sevindirsin artık gw8 içinde uğraşın diyoruz sizleri çok özledik gerçek çok madur olduk bize cevap yazınız lütfen....

hi omexr i want some new oriental ritims for my roland exr 40 or please like ktakofty vahde and many thanks for you please i need them quickly to work with them thanks alot

Cevap: Re: ömexr hocamıza seslenmekteyim

hi omexr i want some new oriental ritims for my roland exr 40 or please like ktakofty vahde and many thanks for you please i need them quickly to work with them thanks alot

Yurt dışından bile ricanız duyulmuş umarım Ömer hocamızda duyar:) Şaka bir yana sevgili konuyu açan arkadaşım valla yine roland kullanıcısı olarak şanslısınız çünkü zaman zaman bakıyorum da Roland Türkiye sitesinden ücretsiz yeni yeni ritimler yayınlıyor..Yani benim gibi korg kullanıcısına göre şanslısınız.Saygılarımla....

Yurt dışından bile ricanız duyulmuş umarım Ömer hocamızda duyar:) Şaka bir yana sevgili konuyu açan arkadaşım valla yine roland kullanıcısı olarak şanslısınız çünkü zaman zaman bakıyorum da Roland Türkiye sitesinden ücretsiz yeni yeni ritimler yayınlıyor..Yani benim gibi korg kullanıcısına göre şanslısınız.Saygılarımla....

Omunal hocam,hergun onlarca korg setinin paylasildigi veya yapildigi sitelere ragmen kendinizi sanssiz sayiyorsaniz,rolandcilar kendini bir yerden atsinlar bende dahil....Omer hoca kendini bk-5 e adadi,diger kullanicilari unuttu buyuk bir ihtimalle....

Cevap: ömexr hocamıza seslenmekteyim

şansmı nerde o şans elimi attığım klavye kuruyor yaa şimdi kesin eğer öner hoca bakmassa korga yani pa800 e kesin geçeceğim başka çarem kalmadı elimde çok nevaleler var şükür ama bir güzellik yapıpta biz gw8 in tadını seviyoruz ve şirin bir klavyeye sahipiz onun için sedece ritim set yapsa bize yeterli seslerim kendi yazdığım ses olunca idare ediyorum ama şöyle yeni piyasa ritimlerinden olmasını çok istiyorum umarım yardımcı olunur bu konuya

Omunal hocam,hergun onlarca korg setinin paylasildigi veya yapildigi sitelere ragmen kendinizi sanssiz sayiyorsaniz,rolandcilar kendini bir yerden atsinlar bende dahil....Omer hoca kendini bk-5 e adadi,diger kullanicilari unuttu buyuk bir ihtimalle....

hepsi birbirinin aynisi tek farki isimleri :)