• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or 700 v2 plus yeni 2-4 ritim-2 indirin

samsonthe

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha tyros 4 yamaha s 90
arkadaş buda yeni hazırlamış olduğum or 00 v2 için başka bir 2-4 ritim işinize yarayacağına eminim buyrun indirin deneyin aletinizde or 700 için hazırlamış olduğum son ritimdir bu.başka paylaşımlarda buluşmak dileğiyle sevgilerimle......LEVENT......

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: or 700 v2 plus yeni 2-4 ritim-2 indirin

üstad çok teşekkür ederim.isteğim olacak acaba 4-4 halay ritmi davullu varmı çok memnun olurum.

üstad çok teşekkür ederim.isteğim olacak acaba 4-4 halay ritmi davullu varmı çok memnun olurum.

maalesef kardeşim or 700 için paylaştığım son ritim bu or 700 aleti olsaydı elimde yapabilirdim çalışmalarım artık tyros 3 ve tyros 4 modelleri için olucak sevgiyle kal

Eline saglik levent ending harika olmus tesekkurler.
Baris Manconun Söyle zalim sultan parcasini hangi ritimle calabiliriz?

usta eline saglık seni özliycez

Eline saglik levent ending harika olmus tesekkurler.
Baris Manconun Söyle zalim sultan parcasini hangi ritimle calabiliriz?

teşekkür ederim abi endıng hatırladığım kadarıyla birince endinge bişeyler yapmıştım introsunuda yazmıştım sanırım..barış mançonun o parçasını hatırlayamadım abi yardımcı olmak isterdim teşekkürler

usta eline saglık seni özliycez

eğer elimde or 700 olsaydı inanın arkadaşlar çok farklı ritimler paylaşırdım inşallah tekrar hasan kardeşim or 700 bana bırakırsa yaptığım ritimleri sizlerle paylaşırım şimdilik bu kadar sevgiyle kalın

arkadaş buda yeni hazırlamış olduğum or 00 v2 için başka bir 2-4 ritim işinize yarayacağına eminim buyrun indirin deneyin aletinizde or 700 için hazırlamış olduğum son ritimdir bu.başka paylaşımlarda buluşmak dileğiyle sevgilerimle......LEVENT......

leventcim v2 pls sana 20 dakika uzaklıkta
eline yüreğine sağlık paylaşımların için ama 15 kez indirilen bir ritime 2 tane teşekkür butonuna basan varsa eğer insanlar teşekkürü bile cok görüyorsa çalışma yapmaya değmez arkadaşım

leventcim v2 pls sana 20 dakika uzaklıkta
eline yüreğine sağlık paylaşımların için ama 15 kez indirilen bir ritime 2 tane teşekkür butonuna basan varsa eğer insanlar teşekkürü bile cok görüyorsa çalışma yapmaya değmez arkadaşım

valla hasancım haklısın buda işin öteki tarafı tabi

Herhalde ben 2/4 levent 1 deki ritimdeki ending hosuma gitmisti.
Birde bunu v2 yukleyip dinleyim.
Tesekkurler Levent eline saglik