• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

OR700,V1-v2, Tyros2-3-4 Soru Cevap

Dr.Salim

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
-
Arkadaşlar şimdiye kadar açtığım tüm bilgi ve paylaşım konuları bir araya topladım.

Malumunuz, yeni konular açıldıkça güncel olması gereken eski konular geride kalıyor ve hepsini sabit tutamıyoruz.

OR700,V1-v2, Tyros2-3-4 ile ilgili tüm soru ve cevpalarınızı bu başlık altında payşalabilirsiniz. Fakat, soracağınız soruların cevapları aşağıdaki linklerde yoksa...

Kısacası linklerde cevabını bulamadığınız soruları burada paylaşalım...

Cevap: OR700,V1-v2, Tyros2-3-4 Soru Cevap

herşey tek başlık altında derli toplu olmuş.teşekkürler Salim.

Or700 v1 de user ses oluştururken iki sesi birleştirme özelliği var mı?..Yani up1 de bir sesimiz olacak ancak 2 sesten oluşmuş olacak keman ve ud gibi mesela...

maaelsef abicim...

User ses sadece tek bir ses, 1 hall, 1 chours ve 1 DSp kabul eder üzerinde.

Bu, tüm klavyelerde böyledir.

örneğin PA80'de program bölmündeki USER1.pcg ve User2.pcg gibi...

burda aradaki tek fark, pa80de osilatörler açık, or700de bu osilatörler(elementler) kapalıdır.

Ne yapalım sağlık olsun Salim :) sağolasın bilgi için...

gerçekten elinize sağlık or 700 de emo nun çalışması varmı bazı ritim ve altyapılar emo nun altyapılarına benziyor...

Merhabalar..
Tüm ustalara teşekkürler emekleri ve paylaşımları için. Fakat neden bir tane de olsa 8/8 lik (3+2+3) ritm yok?

Şu Kışlanın Kapısına
Mail Oldum Yapısına
Telli Kurban Bağlayayım
Asker Yarin Kapısına

Yüce Dağlar Olmasaydı
Laleleri Solmasaydı
Ölüm Allah'ın Emri De
Şu Ayrılık Olmasaydı

8/8 lik aksak ritm paylaşımı lütfen..
Teşekkürler..

s.a kardes ben bitane or700 v2 aldım ritimler cok güzel yalnız ses olayı cok pasif geldi seti varmıdır arıyorum bulamıyorum ne yapmam lazım böle giderse satacam yardımcı olursanız sevinirim..

SALİM BEY ŞU KONUYA Bİ ZAHMET BAKAR MISINIZ...

salım abıden bir rıcam olacak pa55tr em varıdı satıp or 700 aldım rıtımlerı falan cok guzel yalınız pa55 tekı gıbı mesela rıtımler arasında varyasyon kopyalama oluyormu yanı bır 2-4 luk ritimden msl varysyon 1 deki drum veya perci başka bir 2-4 ün varyasyon 1 2 3 veya 4 üne kopyalama ımkanım ız varmı karma bir 2-4 yapmak istiyorum 10 sene korg la düğünlere gittim degişiklik olsun diye or700 aldım org cok güzel ama bir türlü cozemedım bıde drum kıt yuklenıyormu yada drum kıte gırıp kitlerle oynayabiliyormuyuz beni vede or700 e yenı gecen arkadaşları yardımcı olursanız sevinirim saygılar

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 14 70.0%
  • Kararsızım

Oy: 6 30.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri