• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or700 v2 ritim

• Konbuyu başlatan şirin
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 2K

şirin

TM 2014 Demo Yarışması Birincisi
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Demo Yarışması(1,2,3sü)
Özel Üye
Enst.
korg pa3xpro
arkadaşlar beni bilen tanır aylardır sağlam bir halay ritimi bulamadım yazılanlarda benim bulunduğum yere hitap etmiyor oturup adam akıllı bişeyler yaptım geçen düğünde test ettim demolarını paylaşacam hoşuna gidene en az 5 ritim almak şartıyla verebilirim :) bablekan ,halay pop,halay doğu,gırani ,6-8 halay gibi ritimler olacak ilk ritim bitti:rolleyes:

Cevap: or700 v2 ritim

çok şükür halay ritmi yapan bi arkadas bulduk.tamam belki biz yapamıyoruz ama hep güncellemede ankara trakya çiftetelli roman...Allah razı olsun en çok grani ve delilo tarzı bana lazım cunku diyarbakırda bunlar en cok yapılan düğünler bilen bilir.sen yap kardes ucretını acıkla uygun olursa alırım niye olmasın ki?Tekrar emeğine sağlık demoları mutlaka yukle dınleyelım

bende diyarbakır tarzı düğünler çalıyorum bu akşam biraz daha üzerinde çalışma yapacam malum kit sıkıntısı vede azlığı nedeniyle saund yakalamak çok zor çok uğraş istiyor zaten türkiyede bir çok arkadaşım benim halay ritimlerimi kullanıyor bir çoğuda değişik isimlerle kullanılıyor hallederim eksikliğin neyse söyle

sıkıntılarını isteklerini ilgili kişilere bildirin eğer sürekli ankara çiftetelli yada batı ritimleri yapılıyorsa yoğunluk öncelik istek ritimlerdir yada ikinci bir alternatif hiç talep olmamıştır ama bir gerçek şu doğu anadolu yöresi üzerinde çalışma yapılmamaktadır yapılsaydı canlı davullara dönülmezdi :) batariler sağolsun

arkadaslar diyarbakır elektrosu lazım bana hıc bır yerde bulamıyorum yardımcı olurmusunuz