• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Or700 v3 yardım lütfen

sedatca28

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
pa1x pro
Değerli üstadlar merhaba sorum şu yönde olucak yıllardır tek kullandığım korg markasıydı ve ilk kez or700 v3 ile yamahaya geçiş yaptım emo usb ile geldi 1, buna farklı rtimler atabilirmiyiz ? Midi nasıl ekleriz hafıza bilgileri hakkında yardımcı olabilecek varsa çok sevinir bol kazançlı hayırlı günler dilerim.

Cevap: Or700 v3 yardım lütfen

Ritim veya midi usb ye at kullan hepsi bu kadar

Buna uyumlu Rtim, Midi Ses her ne varsa USB ye at sonra USB yi orguna tak direk USB den çal kullan. Kolay gelsin. Saygılarımla,

Buna uyumlu Rtim, Midi Ses her ne varsa USB ye at sonra USB yi orguna tak direk USB den çal kullan. Kolay gelsin. Saygılarımla,[/QUOT

General midileri çalar sanırım korg da kullandiğımız doğrumudur

birşey sorucam bu midi sesleri kendinizmi yazıyorsunuz nasıl oluyor ? e zaten orga atılan ritimler falan midi değilmi ? midi ayrı olarakmı çalınıyor nasıl oluyor

birşey sorucam bu midi sesleri kendinizmi yazıyorsunuz nasıl oluyor ? e zaten orga atılan ritimler falan midi değilmi ? midi ayrı olarakmı çalınıyor nasıl oluyor

Üstad şöyle izah edim midi üzerine parça okunmaya hazır hale getirilmiş alt yapı diyim öyle anlayın

Bir nevi karooke gibi dir midi

or 700 ün kullanımı çok kolay bütün sık kullandığın ne varsa usb de klasör klasör yap tak or 700 e direk kullan...