• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Org alacağım yardımcı olurmusunuz

izmitli

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
yok
Arkadaşlar org çalma konusunda henüz yeniyim bu yüzden Roland E40 ya da Roland E70 almayı düşünüyorum. Ama taksitle alacağım için bu eski modellerin sıfırı satılıyormu bilmiyorum yada bunlarla eşdeğer başka model tavsiye edebilirmisiniz ? Teşekkürler..

Cevap: Org alacağım yardımcı olurmusunuz

Bütçeniz eğer 600-700 lira ise yamaha a300tr v2 yi tavsiye edebilirim hocam yalnız 2. el alet :) sıfırı 1000 lira civarı

Arkadaşlar org çalma konusunda henüz yeniyim bu yüzden Roland E40 ya da Roland E70 almayı düşünüyorum. Ama taksitle alacağım için bu eski modellerin sıfırı satılıyormu bilmiyorum yada bunlarla eşdeğer başka model tavsiye edebilirmisiniz ? Teşekkürler..

Sıfırlarını bulamazsın.Roland E-86 al bari.Elindeki parayı bilmiyorum.Yamaha A1000tr de senin işini görür.1.000 TL'ye bulursun.E-86 ise 400 TL.Senin baktığın o modellerde ritm yazmayla ilgili kısıtlamalar var.E-86'nın kitleri çok iyi olmasa da işini görür.G-600 filan var.Tesisatsız mı kullanacaksın?

Sıfırlarını bulamazsın.Roland E-86 al bari.Elindeki parayı bilmiyorum.Yamaha A1000tr de senin işini görür.1.000 TL'ye bulursun.E-86 ise 400 TL.Senin baktığın o modellerde ritm yazmayla ilgili kısıtlamalar var.E-86'nın kitleri çok iyi olmasa da işini görür.G-600 filan var.Tesisatsız mı kullanacaksın?

Tesisatsız kullanacağım bütçem 500 TL'den fazla olmazsa iyi olacak.Zaten alt yapım var hepten amatör değilim ama sürekli pratik yapabilmek için bu model birşeye ihtiyacım var. Profesyonel orglara biraz yakın olmasını istiyorum çünkü ağustosta askere gidiyorum eğer müzisyen olarak gidebilirsem önüme koydukları orga yabancılık çekmeyeyim diyorum.

korg i4s korg i5 bu aletlere bakarsın daha iyi olur hem bütçeyede uygun kardeşim