• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

org arıyorum

oguz.28

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
-
roland g800 veya korg i30 arasında kaldım maddi durumum bu ve bu tür orglara yetiyor tavsiyeniz nedir ?

Cevap: org arıyorum

İ30 güzel org tavsiye ederim, g 800 pek yaramaz.

Kesinlikle i30 derim.

roland g800 veya korg i30 arasında kaldım maddi durumum bu ve bu tür orglara yetiyor tavsiyeniz nedir ?

Profilinizde korg pa3x inizin olduğunu gördüm bu cihazın varken diğer org lara niçin ihtiyac duyuyorsunuz.

onu güncellemedim şu an maddi durumum sıkışık olduğu için satmıştım 3x i maddi durumum bu. ondan böyle bi durum açtım .

Merhaba arkadaşlar, orgdan fazla anlamam ama elektro bağlamamı direkt orga takıp çalabileceğim, bana sadece ritimleri lazım olan bir org arıyorum.İkinci el ve 750 TL geçmezse iyi olur. Türk ritimleri bol olan, disketsiz bir org tavsiye eder misiniz?

o fiata bu dediginiz gibi orgabaglayıp kullanacagınız bir klavye mümkün degil bulamazsınız zor

Merhaba arkadaşlar, orgdan fazla anlamam ama elektro bağlamamı direkt orga takıp çalabileceğim, bana sadece ritimleri lazım olan bir org arıyorum.İkinci el ve 750 TL geçmezse iyi olur. Türk ritimleri bol olan, disketsiz bir org tavsiye eder misiniz?

o fiyata disketsiz zor en yakın medeli dante olur usb li ama çıtayı yükseltmen gerek roland e500 or bul ona usb tak dediğin rakkamlarda anca o olur ritmleride iyidir ama 2 varyasyon eski model sonuçta

750 tl.g600 gibi bişey olabilr...

750 tl.g600 gibi bişey olabilr...

Anlaşılan adam akıllı bir org yok o fiyata. Peki 900-1000 TL ye kadar, çok eski model olmayan ne önerirsiniz türk sesleri olan ve disketsiz olarak? İnternette hesaplı Medeli marka 600, 700 gibi modeller var, medeli nasıl bir org, benim ritim ihtiyacımı karşılayabilir mi, set yüklenebiliyor mu arkadaşlar?