• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ORG Dersi .- 0543 232 91 22

oldpiyanist

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
klavye.gitar
Org Çalmak mı istiyorsunuz ? Bu Amatörce veya sahneye çıkıp profosyonelce para kazanmak için olabilir . 45 yıllık profosyonel sahne ve eğitmenlik tecrübemle istediğiniz yönde Org çalmayı öğrenenebilirsiniz. Kesinlikle ben çalamam demeyin. Eğer gerçekten istiyorsanız ÇALARSINIZ . Ama eğitmenizi iyi seçmeniz lazım. Eski metodlarla eski şarkılarla size ORG öğretilmek isteniyorsa muhtemelen başarısız olup ben bunu yapamıyorum , kaabiliyetim yok diye Org dan soğuyabilirsiniz . Ama suç sizde değil size tatbik edilen metottadır. Benim kendi metodumda Öğrenci Orgu sevdiği ve istediği şarkılarla kolayca öğrenerek çalar . Size nasıl faydalı olabileceğimi , hangi metodumun sizin için daha faydalı olabileceğimi konuşalım. Çünkü her kişinin öğrenmek istedikleri ve kapasitesi farklıdır . Size uygun metodu keşfedip o yolda ilerleyelim. Görüşmek dileğiyle…
Taci Baran : 0543 232 91 22

Ekli dosyalar

• org.jpg
    org.jpg
    11.6 KB · Görülen: 211
Cevap: ORG Dersi .- 0543 232 91 22

Yeriniz nerde hocam

Cevap: ORG Dersi .- 0543 232 91 22

Sayın Kartol .Ben İstanbulda oturuyorum.Dersleri de öğrencinin evinde veya iş yerinde yapıyorum Haftada bir ders.Oda 1.5 saat oluyor. İlgilenirseniz beni 0543 232 91 22 nolu cepten arayabilirsiniz . İyi günler dileğiyle . Taci Baran i