• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

org icin uygun mixer..

• Konbuyu başlatan akif058
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 2
  • Görülen : 2K

akif058

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa50 sd, Baglama
arkadaslar orgum pa50 sd ..
orgun ses sistemini yormamak icin vede hisirtilarla zorlamamasi icin ses sistemi almaya karar verdim..
mixer deniliyor galiba.

nasi bisey almaliyim? .. 2x 400 ler var tek bitane 700lük var nekadar ses cikartacagini bilmedigim icin soruyorum..
kac watt lik yeter?
orgun üzerindeki kac watt? (kiyaslamak icin )

tesekkürler ..
konuyu yanlis yere yazdiysam özür dilerim

akif

Cevap: org icin uygun mixer..

arkadaslar orgum pa50 sd ..
orgun ses sistemini yormamak icin vede hisirtilarla zorlamamasi icin ses sistemi almaya karar verdim..
mixer deniliyor galiba.

nasi bisey almaliyim? .. 2x 400 ler var tek bitane 700lük var nekadar ses cikartacagini bilmedigim icin soruyorum..
kac watt lik yeter?
orgun üzerindeki kac watt? (kiyaslamak icin )

tesekkürler ..
konuyu yanlis yere yazdiysam özür dilerim

akif
Sayın Akif,
Konuyu anlamaya çalışıyorum. Ancak mikser veya ses tesisatını hangi amaçla kullancaksın.
Sadece kayıt yapmak mı? Yoksa daha yüksek bir sesle program veya düğün yapmak mı?
Öncelikle bunu anlayamadım.
Eğer amacın kaliteli bir şekilde ses kayıtları yapmak ve düzenlemek ise işini sadece mikser görecektir. Yok eğer amacın dediğim gibi bir yerde program veya düğün yapmak ise o zaman mikser + power yada powermikser alman gerekecektir.
Öncelikle bu konuda anlaşalım ki, ben ve arkadaşlarım sana daha faydalı olmaya çalışalım.

Cevap: org icin uygun mixer..

öncelile cevap icin tesekkürler..

kayit degil.. Daha yüksek ve kaliteli ses icin. Programlarda cogu zaman sistem kurulu oluyor. Ben Org götürüorum sadece.