• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ORG ile şarkılar nasıl çalınır ? Ders videoları .

oldpiyanist

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
klavye.gitar
[YOUTUBE][/YOUTUBE]Değerli müzikseverler .5o yıllık bir tecrübemi çeşitli nedenlerle ders alamayan arkadaşlarla paylaşmak istiyorum. Org ta Nikah Masası nasıl çalınır videosu linki aşağıda YouTube adresinde. Eğer faydalı olabilirsem diğer şarkıları da burada yayınlamayı düşünüyorum. Eğer Admin bu konuyu sabitlerse aynı zamanda ücretsiz olarak Org , Gitar ve Piyano derslerinin videosunuda Yayınlamak istiyorum. Saygılarımla...

[YOUTUBE]3TofY355_SA[/YOUTUBE]

Cevap: ORG ile şarkılar nasıl çalınır ? Ders videoları .

çok faydalı bir konu ..yeni başlayan veya başlayacak olanlar için bulunmaz fırsat.

cok faydalı ustadım emegin icin sonsuz tskler

usta guzel olmus bunu halay calmakla yaparsan cok iyi olur

hocam amatör gibi çalmışsın ama ya, canlı bi klavye ile daha sağlam eserlerle görmek istiyoruz

amatör olması doğal lost yanlız açıklamalı olsa di daha iyi olurdu mesela hangi kara hangi notatdan başlanacak gibi ... genede güzel paylaşım

hocam amatör gibi çalmışsın ama ya, canlı bi klavye ile daha sağlam eserlerle görmek istiyoruz

Satın Lost. Orada gördüğün orgu ben çalmıyorum.Program yazdığım notaları kendi otamatik olarak çalıyor.Bu sayfa yeni öğrenenler için açılmış olduğundan tabiiki notalar basite indirgenmiş. Dolayısıyla da basit olarak çalıyor. Dediğim gibi ben 45 yıllık profesyonelim.Ama burada kendimi göstermek için canlı çalmama gerek yok ; çünkü format o değil. Kimsenin de benim ne kadar iyi veya kötü çaldığımla ilgileneceğini sanmıyorum.Benim gayem yeni başlayanlara biraz olsun yardımcı olmak . İyi günler dilerim. Saygılarımla.

usta guzel olmus bunu halay calmakla yaparsan cok iyi olur

Sayın piyanistserko .Beğendiğinize sevindim .Tabii ki daha sonra Halay ,Misket ,9/8 lik gibi oyun havalarını da yüklerim .Ama konu sabitlenmeli
;Çünkü gerçekten emek sarfediyorum ve müziğe meraklı herkezin bundan faydalanmasını istiyorum.Eğer sabitlenmesse diğer konular arasına karışır gider ve harcadığım emeğe de yazık olur . İyi günler dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

eyvaah nikah masasi .... baska yerden baslasinlar :)

Konunuz isteğiniz üzerine sabitlenmiştir. Paylaşımlarınızın devamını bekliyoruz.

iyi çalışmalar.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri