Orga yeni başlıyacagım dante hakkında | Trakya Müzik
  • Trakya Müzik 17. yılındadır. Lütfen Bildiğiniz konu açanlara yardımcı olunuz.. saygılar.
Cool web Image

Orga yeni başlıyacagım dante hakkında

Alpyank

Yeni Üye
Enst.
Yok
Merhabalar öncelikle
Org ögrenmek için yeni bir cihaz almaya karar verdim malum dolar kuru uçtu 3 liralık malzeme 6 lira oldu ikinci el bir cihaz almayı düşünüyorum malumunuz fiyatlar yüzünden
Medelli dante tr iyi bir seçenek gibi dururyor
Ama gelelim aklıma takılan sorulara

1.dante tr normal almak mantıklımı v2 plus diye birşeyi varmış araştırdım bulamadım nedir ne degildir ondan sizlerden yardım almak istedim

2.önerebilceginiz başka bir cihaz varmıdır yeni olduğumdan kafam karışık

Sorularımı ve düşüncelerimi dogru yönde yönlendireceginiz için şimdiden teşekkür ederim
Saygılarımla

AdmiN

BenZemez Kimse SaNa...
Yönetici
Administrator
Enst.
Korg Pa800
dante alacaksan v2 al derim..

ondan ziyade korg pa300 korg pa800 korg pa3x derim ama tuzlu..
saygılar..

Dr.Salim

**Müzik**
Yönetici
Administrator
Enst.
DanteTR - DanteTR-J
Dante'nin her versiyonunu alabilirsin. V2 güncellemesini kendin de yapabilirsin.

Dante'ye yanaşma diyenler olacaktır. Ama neden yanaşmamanın sebebini adma akıllı söyleyemeyeceklerdir.

Dante'nin Teknik destek, yetkili servis ve içerik sağlaycısıyım. Merak ettiklerini sorabilirsin...

mustafacamci1977

Moderator
Moderator
Enst.
KORG PA 800
bütçene uyan neyse onu al ..ilerde hevesın arttıkça takas ve uzerıne ödeme ile bi şekilde cıhazını degıstırırsın . ben roland e 70 ile başladım...kendını gelıstırdıkçe (ve bu arada cıhazlarıda daha ıyı tanır ve deneme fırsatın olur) fikrin netleşir .maddı olanaklarının elverdıgı şartlarda sende alışverişini ona göre yonlendırırsın

Enst.
KORG PA900
Yeni baslayacaksan ve iyi bir başlangıç istiyorsan dante tr kesinlikle doğru karar. Salim bey her türlü gerekli desteği verecektir. Dante tr kullandım cok da memnun kaldim. Tonlar tinlar ve kullanim kolaylığı oldukça güzel. Şimdiden hayırlı olsun

ongunbey

Yeni Üye
Enst.
roland bk 5 or
2000-2500TL bandında dante tr ve roland bk5 or var. İkisini de test et ve seslerini dinle. İkisi de iyi cihazdır. Ben tercihimi roland dan yana yaptım ve memnunum.