• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Orglar için ses ve ritim üreticilerinden hangisinin tarzını daha çok beğeniyorsunuz?

• Konbuyu başlatan sadooo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 15
  • Görülen : 3K

Orglar için ses ve ritim yapımcılarından hangisinin tarzını daha çok beğeniyorsunuz?

• Emrah Kaça

Oy: 2 25.0%
  • Göktuğ Albayrak

Oy: 1 12.5%
  • Cüneyt Ertaç

Oy: 0 0.0%
  • Hakan Çebi

Oy: 4 50.0%
  • Volkan Solumaz

• Salim Kara

• Batuhan Düvüncü

• Erhan Erkek

• Tyros Fatih

• Ayhan Topçu

Oy: 1 12.5%

• Kullanılan toplam oy
    8

sadooo

Altın
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 1x pro
Arkadaşlar birazda işin magazin kısmını konuşalım. Aranger klavye içerik üreticilerinden hangisinin tarzını daha çok beğeniyorsunuz.

İsimlerini unuttuğumuz üstadları yoruma yazarsanız ekleyebiliriz.

baykal pa800 usb yaptı ben kullandım.. iyiydi.. ama ankete 10 taneden başka eklenmiyor onuda söyleyeyim. saygılar..

hakan çebinin usb beğenirim piyasa setlerini kullanıyorum kimbilir belkiyarın belkide yarındanda yakın :))))

Usatat Öyle bir konu actinki sasirdim

burda yazilan ustalarin seslerinde ve ritimlerde emek var ben emo ve eco ve suan orgun üzerinde cünyet ertac setini kulandim ve kulaniyorum nasil desemki hepsi birbirinden güzel kararimi tam net olark o yüzden veremeyecegim.

saygilarimla

baykal pa800 usb yaptı ben kullandım.. iyiydi.. ama ankete 10 taneden başka eklenmiyor onuda söyleyeyim. saygılar..
Kötü olmuş anketi paylaştıktan sonra doruk usb erhan erkek gibi isimler geldi aklıma ama ekleyemedim.

Usatat Öyle bir konu actinki sasirdim

burda yazilan ustalarin seslerinde ve ritimlerde emek var ben emo ve eco ve suan orgun üzerinde cünyet ertac setini kulandim ve kulaniyorum nasil desemki hepsi birbirinden güzel kararimi tam net olark o yüzden veremeyecegim.

saygilarimla
Hocam vardır yinede birine yakınlığınız. Benim orgda belki 500 den fazla ritim vardır. Bu gün fark ettim ki favori ritimlerin çoğu göktuğ albayrağın.

Hocam erhan erkek. Erhan usb yi de yazın. Son zamanlarda çıkan en iyi usb setlerden birtanesi.

Hocam erhan erkek. Erhan usb yi de yazın. Son zamanlarda çıkan en iyi usb setlerden birtanesi.
Hocam ben düzenleyemiyorum Volkan Solumaz'ı iki kere yazmışım onun yerine Erhan Erkek i yazabilirse admin düzeltsin.

öyleyse hic kimsenin hakini inkar etmeyeyim fakat yamah s770 e zamaninda emrah beyin setini aldim ve ilk parali set olarakta oydu ve yamaha psr s770 i bambaska yere götürende emo set ti onun icin emrah diyeyim bu demek degil ötekiler iyi degil diye emek verilen hersey özel ve güzeldir