• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ÖZEL YAPIM PROFESYONEL ELEKTROBAĞLAMA Necarman NK45

osman_kys

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
İyi Günler,Bol Kazançlar Abilerim, Kardeşlerim.

Ben Bu Yaz Yaptırmış Olduğum Elektrobağlamamı Askerliğim Çıkması Sebebiyle Satıyorum. Bağlamayı İzmir- Yorum Müzik Evi Hasan Gülaslan Usta Yapmıştır.Ustanın Sazlarını Bilen bilir Ömürlük Saz Yapar.Sazımdan Çok Memnunum Klavyesi Tonları Bağlantıları Herşeyiyle Güzeldi Fakat Askere 1 Yıl Erken Gidiyorum Ay Hesabı Yüzünden O yüzden Satmak Zorunda Kaldım. 3 Nisanda Askerim Satılırsa O zamana Kadar Satmak Zorundayım Satamazsam Yapacak Bişey Yok 3 Nisan Tarihindn sonra İlanı Okuyan Arkadaşlarım Sazın Satılık Olmadığını Bilsinler.Manyetikleri Necarmanın En Son Çıkartmış OLduğu Çıkışı 525 OHm Olan ve Çok Tatlı Tonları Olan Manyetiği Kullandık.2 Yıldır Dimarzio Kullandım Tonlarca Para verdim Bu Kadar net Ve Tatlı Ton Alamamıştım Bu Manyetikten Memnun Kaldım Açıkcası.Bağlamayı Her Yere Kargolayabilirim.Bağlamayı Beğenmediğiniz Takdirde Kargo Ücretlerini Siz Karşılamak Kaydıyla Geriye Alabilirim.Yükseltici Olan Bi Bağlamam Daha Var Ses Volumleri Eşitken Girdiğimizde Bağlamaları Yükselticili Olandan Farkı Yok O derece Çıkışı Yüksektir.Benim Kayıt Cihazlarım Olmadığından Öyle Tonlarını Koyamadım Ama Bi Kaç Mp3 Var Elimde İsteyene Özel Olarak Yollayabilirim.
Facebook'tan Ulaşabilirsiniz. : A'Osman Karabenli - Sosyete_174@hotmail.com - Kayseri

Fiyat : 1050 TL .

Ekli dosyalar

• DSC01633.JPG
    DSC01633.JPG
    143.1 KB · Görülen: 320
  • DSC01634.JPG
    DSC01634.JPG
    144.7 KB · Görülen: 321
  • DSC01637.JPG
    DSC01637.JPG
    138.7 KB · Görülen: 301
Cevap: ÖZEL YAPIM PROFESYONEL ELEKTROBAĞLAMA Necarman NK45

hayirli satislar hemserim

Hayırlı satışlar.

Eywallah Arkadaşlar..

Dostum hem askere gideceğin için bağlamanı satmak zorunda olduğundan sözediyorsun, hemde yeni bağlama alıyorsun. Bu nasıl iş? Yinede kolay gelsin. Şimdiden iyi tezkereler.

kayseri isi hocam kayseriliye sormuslar 2 ikidaha kac eder net cvp vermis alcazmi satcazmi heheheh

kayseri isi hocam kayseriliye sormuslar 2 ikidaha kac eder net cvp vermis alcazmi satcazmi heheheh

Hay sen çok yaşa emi. :D Gecenin bu saatinde beni bayağı güldürdün. Sevgiyle kal. :)

hayatimiz hep gulerek gecsin hocam

alirkenmi? satarkenmi? hehehe
herhalde fiyati uygun geldi onu aldi saklicak bunuda satip harclik edecek ;)