• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 1x almayı düşünüyorum yardım

Harun krgz

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
KORG PA 1X
Pa 1x alcam ama herkezin düşüncesini alamak istedim setleri iyimi oyun havası ritimleri en önemlisi benm için

Cevap: Pa 1x almayı düşünüyorum yardım

güzel bir klavye bence ritim ve sesleri işinizi görür.Korg pa800 teknoloji olarak daha üstün.karar sizin.

Fiyat olarak güzelde dügün için iş görürse çok iyi

Fiyat olarak güzelde dügün için iş görürse çok iyi

pa1x yabana atılacak alet değildir düğün de çalınır ibrahim tatlısese de çalınır yeterki çalmasını bil :)

Ben halen kullanıyorum ve çok memnunum. Ritim yazabildikten sonra kafanda oluşturduğun sana güzel her ritmi yazıp kullanabilirsin...

Emo board lu tavsiye ederim.

Abi emo bord ne demek biraz bilgi verirmisin ne işe yarıyo

Orga artı bir 32 MB dolu hafıza katar, içerisinde emo müziğin editlemiş olduğu kit'ler ve sampler sesler var. Emo board uyumlu setleri yükleyerek direk bu kit ve sesler üzerinden kullanabilirsin.
Ben de hala pa1x kullanıyorum emo boardım yok ama sağlam ritimlerimi ve seslerimi editleyerek yükledim kullanıyorum... Gayet memnunum orgdan ama paran varsa az daha çık bi pa 800 filan al ileri dönük sıkıntı yaşama