Pa 1x Pro 76 Tuş - ACİL | Trakya Müzik
  • Trakya Müzik 18. yılındadır. Lütfen Bildiğiniz konu açanlara yardımcı olunuz.. saygılar.

Pa 1x Pro 76 Tuş - ACİL

maxaltix

Üye
Enst.
yok
Merhabalar,

Şu anda pa 1x pro 76 tuş cihaz almaya karar verdim. Burada bir arkadaşımızda var satıyor. Konuyla ilgili bilgi sahibi değilim ve ne kadar eder bilmiyorum ?
SAZGRUBU nickli Muzaffer abimizi cepten aradım danışmak için, kendisi konuyu siteye yazıp gerçek değeri hakkındaki bilgiyi rahatlıkla edinebileceğimi söyledi. Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın lütfen. Siz değerli ustalarımızdan yardım rica ediyorum.

Pa 1x Pro 76 tuş - sorunsuz temiz bir org, fazladan üzerinde disket okuyucu var. Başka bilgiye sahip değilim.

Saygılarımla

AdmiN

BenZemez Kimse SaNa...
Yönetici
Administrator
Enst.
Korg Pa800
Cevap: Pa 1x Pro 76 Tuş - ACİL

Merhabalar,

Şu anda pa 1x pro 76 tuş cihaz almaya karar verdim. Burada bir arkadaşımızda var satıyor. Konuyla ilgili bilgi sahibi değilim ve ne kadar eder bilmiyorum ?
SAZGRUBU nickli Muzaffer abimizi cepten aradım danışmak için, kendisi konuyu siteye yazıp gerçek değeri hakkındaki bilgiyi rahatlıkla edinebileceğimi söyledi. Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın lütfen. Siz değerli ustalarımızdan yardım rica ediyorum.

Pa 1x Pro 76 tuş - sorunsuz temiz bir org, fazladan üzerinde disket okuyucu var. Başka bilgiye sahip değilim.

Saygılarımla
DİSKET tadavülden kalktı.. okuyucu var dersen yanlış yaparsın.. pa800 var usb li ...onu tavsiye ediyorum..

Klavyeci96

Yeni Üye
Enst.
Korg pa1x pro
Slmlar pa1x pro var bende bence çok temiz
6+1ses sistemi birde mide klavye
Hepsini 3500e veririm pazarlık payı vardır
05415370812