• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 1x pro alacam ama .....

sazcihalim

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaslar bir tane pa1x pro buldum 3 hafta sonra alacam fakat bana ses ve ritim lazim yani set en cok zurna .mey kulaniyorum setleri nerden bulabilirim bana iyi bir setlazim zurna edi zurna olursa cok guzel olur yada rms zurna renas miran acaba nerden bulabilirim seti

Cevap: pa 1x pro alacam ama .....

Emo'nun varya 1x için

emo setini nerden bulurum

sitelerde araştır satılık varmı yada emrah'a kendin sor arayıp

fransada yasiyorum satin alamam

yardim lutfen

hocam al aleti set konusunda yardımcı olurum

tamam sana guveniyorum

kardeşim x1 çok sağlam ama....sakın alma ASRIN HATASINI YAPMIŞ olursun..... ben 2 sene kullandım.... cok agır ve kapasitesi de cok dusuk... 32 mb... baska setlerden 1-2 ses alsan hemen memory full...diyor...

ve artık formlara bakarsan X1 için hiç yeni bir nevale göremiyorsun neden cunku artık malesef alet demode oluyor.... al bi2.el...temiz pa-800 64 mb... orjinali... bak keyfine.. hatta 256 mb..bile olanları var 2.el temiz uygun fiyata ondan denk getirip alırsan daha da iyi olur....

emo set..emoexb.. falan hikaye emo parasını kazandı alet te 2.5 senedir...güncelleme bile yapmıyor artık...

şiddetle x1 alma diyorum....başka bir şey demiyorumm...........

bencede uzak dur derim.artık hiç güncel rtim ve ses bulamazsın.onun yerine pa800 almanı tavsiye ederim herşey güncel çünkü pa2x ve pa3x için yapılan setler pa800 için kullanılabiliyor.tabi 256 mb olursa.hatta 64 mb bile sana yeter.