• Trakya Müzik 19. yılındadır. Lütfen Bildiğiniz konu açanlara yardımcı olunuz.. saygılar.

pa 300 tr Çukurova yöresi set

Arkadaşlar sitede yayınlanan "Bomba usb set" in pa 300 tr ye uyarlanmış halidir. Local datalarla setteki sampleleri yer değiştirerek hafızada yer açtım o yüzden diğer orglarda düzgün çalışmaz. Ramde yer alan mükererer sampleleri temizleyebilirsem enstürman sesleri içinde yer açabilirim. Şimdilik iş görür.

Set içeriğini html formatında eke bıraktım kontrol edebilirsiniz.

Banklarda yer kalmadığı için fabrika banklarından ilk üç banka da ritim katmak zorunda kaldım seti yüklemeden önce globalden fabrika korumasını kaldırmanız gerekli Global ==> Mode Preferences ==> Media ==> Factory style and pad protected tikini kaldırın

Çukurova yöresi dediğime bakmayın güzel vahdeler 2/4 ler romanlar mevcut. Karadeniz tarafı biraz zayıf kalabilir belki.

Ekler

Son düzenleme:

Yorumlar

Şimdi hocam öncelikle teşekkürler pa300 kullanmıyorum ama set hakkında şöyle birşey soyleyim set şafak set ve çok eski 800 e yapılmış bir set bunun bomba USB ile alakası yok 300 kullanıcıları bilsin yüklesin kullansın ben set içeriği hakkında bilgi yazayım istedim

Şimdi hocam öncelikle teşekkürler pa300 kullanmıyorum ama set hakkında şöyle birşey soyleyim set şafak set ve çok eski 800 e yapılmış bir set bunun bomba USB ile alakası yok 300 kullanıcıları bilsin yüklesin kullansın ben set içeriği hakkında bilgi yazayım istedim
Bomba usb set olarak paylaşılan setin içeriğine bakarsanız şafak setin ritimlerinin olduğunu göreceksiniz. Esasında CYM set üzerine kurulu ikiside.
buradan karşılaştırabilirsiniz.

Son konular