• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 3x pro hard disk boyutu görüntüleme

haribo_35

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Arkadaşlar merhaba harddisk'te kullanılan ve boş alan bilgisine nasıl ulaşabilirim?

Cevap: Pa 3x pro hard disk boyutu görüntüleme

Ben genelde bilgisayardan kontrol ediyorum...

Usta Bilgisayardan görüntüleme nasıl yapılıyor

Saund + recorda bas tam ezberimde değil karşına gelicek ekrandaki alttaki butonlardan takip edebilrsin atıyorum sağ yukarda görüceksin 38s gibi yazar

Dostum dediğin menüden ram boyutunu görebiliyorum fakat HD biyutuyla ilgili bir sayfa yok

Her hangi bir bilgisayarcıdan usb yazıcı kablosu al. Onun bir ucunu bilgisayara, diğer ucunu da orgun ilgili yerine tak. Daha sonra Media + USB bölümüne gir, ENABLE yi tıkladığında harddiskin bilgisayarında görünecektir. Harddiskin boyutuna göre görüntüleme süresi uzar. Bu şekilde bilgisayarım kısmından orgun harddiskini görebilirsin.

Her hangi bir bilgisayarcıdan usb yazıcı kablosu al. Onun bir ucunu bilgisayara, diğer ucunu da orgun ilgili yerine tak. Daha sonra Media + USB bölümüne gir, ENABLE yi tıkladığında harddiskin bilgisayarında görünecektir. Harddiskin boyutuna göre görüntüleme süresi uzar. Bu şekilde bilgisayarım kısmından orgun harddiskini görebilirsin.

peki ne işe yarar ne yapılır ? yani orayada ses veya ritim atabiliyormuyuz remde yer kalmayınca?

peki ne işe yarar ne yapılır ? yani orayada ses veya ritim atabiliyormuyuz remde yer kalmayınca?

Setlerinizi, mp3 lerinizi vs setlerin ve backup dosyalarınızın yedekleyerek harddiskinizde depolayabilirsiniz. Kablo yardımıyla bilgisayarınıza indirdiğiniz orgunuzun okuyabileceği müzik dosyalarını ve setleri orgunuza aktarabilirsiniz.
Setlerin yüklenmesi sadece remlerin kapasitesine bağlıdır. Daha fazla ritim ve ses yüklemek isterseniz ve reminizde yer yoksa kullanmadığınız sesleri, kitleri, ritimleri, sample ve multisampleleri silmeniz gerekir.

İlgilenip vakit ayıran dostlar çok teşekkür ederim bilgi paylaşımınız için, hayırlı işler bol kazançlar herkese