• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 500 batı ritimleri gw8 için

• Konbuyu başlatan artik
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 2
  • Görülen : 2K

artik

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
klavye
pa 500 ün batı ritimlerini gw 8 için çevrilmiş olarak elinde olan varmı acaba sitede varmış fakat link ölü tekrar paylaşacak birileri varsa çok makbule geçicek şimdiden teşekkürler

Cevap: pa 500 batı ritimleri gw8 için

kardeşim öncelikle merhaba pa500 ritimlerini ne yapacaksın acaba saglam okuyamıyor bende gw8 kullanıyorum ve baterili olarak okutuyorum roman ritimleri ni pa800 pa3x pa2x setlerinden alıyorum anca baterili okuyor diğer kitler uymuyor oryantal kit hiç kullanmıyom g600 den farkı kalmıyor orgun bence kendi imkanınla convert et kitlerle uyarla bende ilerde palaşıcam destek olacam kimse kalmadı zaten ama olsun ben paylaşıcam benim kullandığım ritim sesler yüksek saunda artık ayarını siz yaparsınız... saygılar roman ritimleri benden gelecek bazı varyasyonlar sağlam olmaya bilir ama sağlam olanı kullanırsınız...

Cevap: pa 500 batı ritimleri gw8 için

teşekkür ler valla ben aslında batı ritimleri nin çevrilmiş versiyonunu arıyorum birde style works hata veriyor full versiyonu olsa bende yapıcam bulamıyor bi türlü