• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 500Tr GÜZEL MİDİLER

• Konbuyu başlatan omunal
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 28
  • Görülen : 12K

omunal

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ROLAND E70 & KORG PA800 256 MB V2
Bazılarında şarkı sözü var karaoke yapabilme imkanınız mevcut..Güle güle kullanın...

Ekli dosyalar

• pa500Tr midi.rar
    1.4 MB · Görülen: 2,123
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Pa 500Tr GÜZEL MİDİLER

abi link yok :)

Aslında konuyu silecektim tamamen ama beceremedim sadece dosyayı kaldırabildim..Sen yazınca tekrar dosyayı yükledim....Neden silmek istedim onu da söyleyeyim ....Bir yanımda pc bir elimde sd hafıza kart ve uğraşlar veriyorsun orgun üzerinde sürekli set yükle onları seç drumlarını perc. uyarlama yap acc1 acc2 falan değiştir uğraş emek ver sonra 60-70 kişi indirsin bir yorum yazılsın!!!! düzenli ritim sayfaları setinden bahsediyorum...Bu konuyuda yayınladım ama aklıma geldikçe kızıyorum insanlara ve kaldırmıştım ama senin link yok söylemin karşısında geri yükledim...

saol kardeşim ...yazdıklarına katılmıyorum.....ne güzel üretmişsin boşver..yorum yazılmasa ne yazar..sen biliyorsunya ne güzel işler yaptığını.....bence eline sağlık.......

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aslında konuyu silecektim tamamen ama beceremedim sadece dosyayı kaldırabildim..Sen yazınca tekrar dosyayı yükledim....Neden silmek istedim onu da söyleyeyim ....Bir yanımda pc bir elimde sd hafıza kart ve uğraşlar veriyorsun orgun üzerinde sürekli set yükle onları seç drumlarını perc. uyarlama yap acc1 acc2 falan değiştir uğraş emek ver sonra 60-70 kişi indirsin bir yorum yazılsın!!!! düzenli ritim sayfaları setinden bahsediyorum...Bu konuyuda yayınladım ama aklıma geldikçe kızıyorum insanlara ve kaldırmıştım ama senin link yok söylemin karşısında geri yükledim...

çok haklısın ömer hocam bu forumda öyle bir sıkıntı var malesef sen konuyu güncelle güncel o an girenler görsün iyi çalışmalar abi

Halit bey teşekkür olayına kesinlikle ihtiyacım yok kapris falanda yapmıyorum bu söylemleri geçenlerde bir düzenleme yapmıştım belki görmüşsünüzdür ya Allah rızası için teşekkür etmeyin ama iyi yada kötü diye yorum yapılsın kötü yorumlarda eksiklerimi bileyim iyi yapılacak küçük bir söz beni dahada şevklendirsin ...Değil mi ama?Bakın bu paylaşımım pa55 tr orga ait midiler ama araştırdık kendi orgumuza uygun bulduk yayınladık herkes taşın altına elini koysa insanlar sağda solda """"""pa500tr yok yahu teneke gibi org"""""" diyemez öyle değil mi? Herkese saygılar...Selamlar

tsk ederız kardeşim kütahyadan gökhan saygılarımla......

Çok Sağol kardeşim.. bozma moralini.. ben mesela yeni gördüm bunu.. belki konuya ilgisiz kişiler şöyle bir bakıp çıktı şimdiye kadar ;)

Eyvallah emeklerin için..

cooook tesekkurler superrrr. rica etsem gultekinle ekremin parcalari da eger varsa atabilir misin? simdiden tekrar tekrar tesekkurler

Hocam emek vermişsin çok saol ellerine sağlık.