• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA 600 de vokal remover (mp3 de ses silme) nasıl yapılıyor?

karahan024

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
korg pa 600 QT
PA 600 QT de vokal remover (mp3 de ses silme) nasıl yapılıyor? şimdiden teşekkürler

Cevap: PA 600 de vokal remover (mp3 de ses silme) nasıl yapılıyor?

wolume potlarının altında switxh düğmeleri var shiftle o düğmeye aynı anda bas o düğmenin menüsü gelir ordan vocal remove seç o düğme o işi görecektir mp3 çalarken bas düğmeye keser

vocal remover senin dediğin gibi ayarlanabiliyor tamam...ama org'u kapatıp açınca yine eski haline dönüyor...bunu sabitleme veya hafızaya alma nasıl yapılıyor...?

arkadaslar 600 un ses düğmesine alısamadım..bu düğmelerin ayarını degıstırmenın bır yolu yokmu...mesela sagdakını kısınca soldakı acılıyor..boyle olmasa da sadece kısılan azalsa

vocal remover senin dediğin gibi ayarlanabiliyor tamam...ama org'u kapatıp açınca yine eski haline dönüyor...bunu sabitleme veya hafızaya alma nasıl yapılıyor...?

ayarları yaptıktan sonra mysetting tuşuna basılı tutun kaydeder, bunun üzerine birde globali kullandığın sete tekrar kaydet (media/save menüsünden) her yüklediğinde enson yaptığın ve kaydettiğin ayarlarla gelir.

Arkadaslar bende pa600 mp3 remover yapıyorum müzik de az degisiklik oluyor ama vokal leri hiç değişmiyor. Acaba bu vokal silme nin az veya çok ayarı varmı. Acil yardım. Şimdiden teşekkür ederim

yok kardeşim vokal remower sadece çok pro sütütyo kayıtlarını kesmeye yarıyor