• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA 600 kısa demolara devam

• Konbuyu başlatan okan09
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 19
  • Görülen : 3K

okan09

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa600 Bateri Bağlama
Yagmur Duasi
Vay Vay Zara

Enta omri
Melekler seni bana yazmış
Ördü kader ağlarını

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: PA 600 kısa demolara devam

eline sağlık tekno halayda bekliyoruz abi ecük şu demoları uzun tut kulağımızın pası silinsin

eline sağlık tekno halayda bekliyoruz abi ecük şu demoları uzun tut kulağımızın pası silinsin

Halayda çalarız alicim şu dandik pa 600 ü bi tanısın millet onada sıra gelecek,saygılar....

Abi bi iki tane damar altyapı yaparsın artık bize hücüm kayıt

Halayda çalarız alicim şu dandik pa 600 ü bi tanısın millet onada sıra gelecek,saygılar....

Zaten anlamış değilim insanlar PA600 ün nesini beğenmiyorlar,takmışlar kasasına,içindekilerin boyutuna..

Tamam sağlamlık ve estetik de önemli ama daha önemlisi bence,işlevi ve sorunsuz olmasıdır..

Bu arada emeğinize sağlık üstadım,bir şey soracağım,aradaki yaylı geçişler sanırım alt yapıda var değilmi çok orijinal gerçekten..

Zaten anlamış değilim insanlar PA600 ün nesini beğenmiyorlar,takmışlar kasasına,içindekilerin boyutuna..

Tamam sağlamlık ve estetik de önemli ama daha önemlisi bence,işlevi ve sorunsuz olmasıdır..

Bu arada emeğinize sağlık üstadım,bir şey soracağım,aradaki yaylı geçişler sanırım alt yapıda var değilmi çok orijinal gerçekten..

çalımların tümü bana ait arkadaşım yani bu ritmler şarkıya göre hazırlanmış ritmler değil Uk seti kullanıyorum ama sesleri sağdan soldan topladım ritm işini beceremiyorum daha onuda halletimi bal kaymak olacak ama kafa yok okadar:D,beğendiğim ritmi açtım kafam göre artık ne ses denk gelirse çalmaya çalıştım,maksat 600 ü tanıtmak ,ama beğenirler ama beğenmezler ,saygılar....

üstüme düşme benim fena

Eline sağlık kardeş bende 600 kullanıcısıyım arkandayım sonuna kadar

ellerine sağlık

demoları uzun tutsak :) eline sağlık.