Pa 80 acill yardım | Trakya Müzik
  • Dil için En allta sol da English (US) yazar 'tıklayın' açılan pencerede Türkçe var onada tıklayın.. tamamdır..
  • Trakya Müzik 17. yılındadır. Lütfen Bildiğiniz konu açanlara yardımcı olunuz.. saygılar.
Cool web Image

Pa 80 acill yardım

Enst.
yamaha or 700 v2 plus
Ustalarım ben dün akşam orgla uğraşırken ritimler değişti ritimlerdeki sesler değişti bazısı yanlış çalıyo saz klarnet çalıyo gibi ritimleri hd ye getirdiğimde sadece user 3de ritimler var diğerleri boş ve yabancı ritmler ses bölümündeki seslerde hep değişmiş ne yapabilirim hani desemki ritimler işimi görür hiç düzgün halay ritmi yok bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin
Şimdiden tşk

Enst.
Bağlama, Pa-80 ve Or-700 TR V1
Ya kartı sildiniz yada kartınıza özgü seti kısmi sildiniz veya kartınıza uyumlu olmayan bir seti orgunuza yükleyerek abuk subuk sesler almaya başladınız. Bunu için önce kartınıza uyumlu setinizi orga yükleyiniz sonra HD de ki 123!, - 456' - 789! No lu klasörlere kartınıza uyumlu 3 tane değişik sey ayarlayıp her birini bir klasöre kopyala diyerek atınız hala org düzelmez ise son çare kartınızı da formatlayıp yeniden BACKUP yükleyiniz düzelecektir. Kolay gelsin. Saygılarımla,

Enst.
yamaha or 700 v2 plus
Ya kartı sildiniz yada kartınıza özgü seti kısmi sildiniz veya kartınıza uyumlu olmayan bir seti orgunuza yükleyerek abuk subuk sesler almaya başladınız. Bunu için önce kartınıza uyumlu setinizi orga yükleyiniz sonra HD de ki 123!, - 456' - 789! No lu klasörlere kartınıza uyumlu 3 tane değişik sey ayarlayıp her birini bir klasöre kopyala diyerek atınız hala org düzelmez ise son çare kartınızı da formatlayıp yeniden BACKUP yükleyiniz düzelecektir. Kolay gelsin. Saygılarımla,
Cvp için tşk ilk önce orgumda harddisk yok flaş kartın içindeki ritimlerde cevo yazıyor genelde yeni aldığım için fazla bilgim yok bu orgda mesela bişey çalarken kartı çıkardığımda ses çalmıyor ritim bozuluyor ben kurcalamadan önce ses bölümü güzel bi şekilde hazırlanmıştı şimdi bambaşka oldu hadi o önemli değilde ritimler çok az

Enst.
:) Gerçekten bir ömürsünüz :) Kartı çıkarırsanız elbet te sesler de bozulur rtimler de kısmi çalışır. Çünkü orga yüklenmiş olan set Kart destekli çalışan bir set tir. HD Rtimleri boştur dediğiniz için ben HD ye set atın yazdım.

Lütfen sonuna kadar kullandığınız her dakika mutlaka KARTINIZ ORGA TAKILI OLSUN umarım sorununuzu anladınız...

Enst.
yamaha or 700 v2 plus
:) Gerçekten bir ömürsünüz :) Kartı çıkarırsanız elbet te sesler de bozulur rtimler de kısmi çalışır. Çünkü orga yüklenmiş olan set Kart destekli çalışan bir set tir. HD Rtimleri boştur dediğiniz için ben HD ye set atın yazdım.

Lütfen sonuna kadar kullandığınız her dakika mutlaka KARTINIZ ORGA TAKILI OLSUN umarım sorununuzu anladınız...
Hocam o konuyu anladım onda sıkıntı yok user1 user2 user3 de onceden ritimler vardı şimdi yok kart takılı üstünde ses bölümü komple değişti birde misal misket ritmini açınca elektro yerine saçma sapan sesler gelmiş sıkıntım bu yani

Enst.
yamaha or 700 v2 plus
Mr3 setini yuklemeye çalışıyorum 11 tane disketi hazırladım korg.crd klasörünün içine tek tek attım ama beşinci diskette hata veriyor hiçbirşey değişmedi ayrıca 4 tane daha kard klasörü var onlar ne işe yarıyor

temikanodi

ONUR DEMİR
Enst.
Korg Pa80
Disket sağlammi diye kontrol ediniz birde 5. Backup dosyası hasarlı olabilir icabında başka bir kaynaktan mr3 indirip deneyin, 11 disket şart değildir yani diyelim ki 5 tane sağlam disket var onlarla yüklemeyi tamamlayabilirsiniz

Enst.
yamaha or 700 v2 plus
Disket sağlammi diye kontrol ediniz birde 5. Backup dosyası hasarlı olabilir icabında başka bir kaynaktan mr3 indirip deneyin, 11 disket şart değildir yani diyelim ki 5 tane sağlam disket var onlarla yüklemeyi tamamlayabilirsiniz[/QUOTE
Başka bi set indirdim gene beşinci diskette aynı sorunu verdi

Enst.
orguna Harddisk taktır disketle misketle ugrasma bende var 80 GB icinde 250 tane kadar Kart Backupu 500 tane kadar set 45000 yerli yabancı MİDİ 500 tane kadar Yöresel oyun havası MİDİ si ve Pa-80 sistem bekapları bulunan full Harddisk sadece 100 TL dir. Yanıda PA-80 SORU-CEVAP dosyası verilir. 0535-615-99-18 Kargo ucreti alıcıya aittir. Orga nasıl takılacagı da listede yazılı gönderilecektir

temikanodi

ONUR DEMİR
Enst.
Korg Pa80
Tekinoğlu hocama katılıyorum aslında HD den yükleme yaparken hata verme olasiligi çok az ve normalden daha hızlı yükleme oluyor diskete göre, benim pa80 klavyemdede vardı HD tavsiye ederim satarkende HD li olduğu için tabi 100 lirası fazla yazılır

temikanodi

ONUR DEMİR
Enst.
Korg Pa80
Ayrıca bu durumda kartı once bi formatlayin mr3 değilde başka bir kart backub deneyin

temikanodi

ONUR DEMİR
Enst.
Korg Pa80
disk tuşu - 4. sayfaya gel 4 yada 5 card format yazar ordan formatlayın sonra deneyin yüklemeyi
birde pa80 soru cevap kısmını mutlaka inceleyin, çünkü hem şuan bende pa80 yok ve cevaplarım yeterli gelmeyebilir, soru cevap kısmını mutlaka inceleyin zaten internette "pa80 falanca şey nasıl yapılır" yazsan bile burdaki pa80 soru cevap konusuna yönlendirir