• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA 80 için Mavilim Karti Alacağım Ama ........

sazcihalim

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaslar bir kac gun once bu mevzuyu paylastim ama iyi anlatamadim simdi bende pa80 var ve kart olarakda turkish arabic dedigim gibi sesler berbat zurna desen felaket ,ve diyelim bu karttaki zurna ile caldigimda si nota garip geliyor tranzpose yapmaya denedim olmadi ,baska oktav'dan caldim yine olmadi ve dedim mavilim kart alacam, almanya'da 150€, mavilim murat ile konustum bana dedi tamam 150€ simdi benim korktugum sey simdi ben o mavilim kart aldiktan sonra ya si notasi yine garip gelirse ,o zaman karti daha veremen elimde kalir
Acaba si nota bozuk,garip geliyor turkish arabic karttan dolayi mi oyle geliyor ?

SAYGILARLA

Cevap: Mavilim Karti Alacam Ama ........

pcmcia girişli bir pc bul hocam ordan karta yükleme yapabilirsin boşuna 150€ verme. mavilimin kart dosya ve setleri paylaşıldı zaten

ama benim kart 8mb'lik

he anladım hocam cevo set falan denedin mi hiç 8mblık

vallah disketlerim calismiyor ve fransada disket bulmak cok zor onun icin mavilim karti almayi dusundum

arkadaslar bir kac gun once bu mevzuyu paylastim ama iyi anlatamadim simdi bende pa80 var ve kart olarakda turkish arabic dedigim gibi sesler berbat zurna desen felaket ,ve diyelim bu karttaki zurna ile caldigimda si nota garip geliyor tranzpose yapmaya denedim olmadi ,baska oktav'dan caldim yine olmadi ve dedim mavilim kart alacam, almanya'da 150€, mavilim murat ile konustum bana dedi tamam 150€ simdi benim korktugum sey simdi ben o mavilim kart aldiktan sonra ya si notasi yine garip gelirse ,o zaman karti daha veremen elimde kalir
Acaba si nota bozuk,garip geliyor turkish arabic karttan dolayi mi oyle geliyor ?

SAYGILARLA

si notasi garip geliyor acaba flash karttan mi kaynaklaniyor

Kımse yokmu

??????? heheh pa80 ciler yardim

Serkancım konu serbest konularda açılmış.. Serbest konular başlığı ilk 20den düştükten sonra kimsenin pek uğramadığı başlık ;)

Pa80 ile uğraşan adam gelip bakmaz pek bu başlık altındaki konulara.. PA80 inin altına taşıyorum konunu. Şu saatte online olmayan bu konuda uzman bir arkadaş, başka bir zamanda siteye girdiğinde senin konunu daha rahat görebilir, sana cevap veren kişi sayısı daha fazla olabilir ;)