• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 80 ritim alma

KOMAZELAL

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Klavye bağlama
Arkadaşlar elimde pa 80 klavye var bi arkadaşta güzel ritimler vardı setini almaya çalışıyorum boş diskette uzun bir bekleyişten sonra attı ritimleri sonra klavyeme taktım disketi ( not a pa-series or corrupted file)
diye bir hata veriyor bi türlü yükleyemedim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Cevap: pa 80 ritim alma

Arkadaşlar elimde pa 80 klavye var bi arkadaşta güzel ritimler vardı setini almaya çalışıyorum boş diskette uzun bir bekleyişten sonra attı ritimleri sonra klavyeme taktım disketi ( not a pa-series or corrupted file)
diye bir hata veriyor bi türlü yükleyemedim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Pa serisi degil veya bozuk bir dosya diyor.. bu disket zor bulunur.. artık tedavülden kalktı..

Cevap: pa 80 ritim alma

Kimin seti olduğunu veya hangi Kart ile çalışan set olduğunu öğren bize yaz biz sana tedarik ederiz. Para pul isteyene fazla itibar etmeyiniz lütfen. Kolay gelsin Saygılarımla,