• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 80 set tavsiyeniz acaba hangisi dir

• Konbuyu başlatan kall
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 19
  • Görülen : 7K

kall

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
korg pa 80 suan ugo st kullanıyorm sizce ilkolevo mu ömersetmi turker multikartmı mavilim mi acıkcası benm aradığım rtmler şıkır şıkr efekli sesleride güzel olan birset aryorum yani pa 80 işte budur diye yebileceginiz yada bnm örnek verdiğim setler harici sizlerin daha iii bildiği br set tavsiyenize ihtiyacm var ugo seti deyştrmek istiyorum sayn arkadaşlar sagolun

Cevap: pa 80 set tavsiyeniz acaba hangisi dir

Daha iyisi meca 16 mb (benim hazırladığım :D ) set ama paylaşmıyorum şimdilik, lakin ugo setten iyisini bulamassın her tarza hitap eder, 2/4 dersen Erol kart derim ama sesleri ugo kadar değil.

Ömer seti dene derim ben cok iyi roland sesler var ud cunbus cok iyi ben pa800 alacaktim vazgectim bu seti kullaninca iyi bayramlar

Ömer seti dene derim ben cok iyi roland sesler var ud cunbus cok iyi ben pa800 alacaktim vazgectim bu seti kullaninca iyi bayramlar

rolandın ne tur seslerı var ?

Bence 16 MB Türker Multy Kart derim. Bu karta ait Ozan set var ben onu defalarca paylaşmıştım onu da indirir orguna yükleyip Türker Multy Kart destekli kullanırsan deyme keyfine. Kolay gelsin. Saygılarımla,

coğunluk bır kartı onerse hakkaten kolay olurdu
su an belırsız )))
yorumlar cogalınca dahada bellı olur
aslında soruyu soran tarzını belırtıp sorsa belkı daha musbet bı cevap alır
mesela bunu ben yapıyım
benım tarzım oyun havaları ve lead sesleden yana tercıhım
canlı costurucu lead sesler ve çiftetellı meyanlarında kullanacagım sesler hangı kartta mevcut ?

Konuyu hortlattım ama bu soru her zaman güncel nede olsa. Yine bir pa80 aldım. 2 gündür En öne çıkan kartları ve bazı setlerinide denedim. Birinin slovları güzel, diğerinin romanları, ötekisinin klarneti, bir başkasının 2/4 ü diye uzuyor. Özellikle düzgün bir yaylıya hic denk gelmedim. Sattığım pa60 da bursalı set vardı. Kart sanırım karmaydı emin değilim ama şunu söyleyebilirim ki üzeeindeki yaylılar performansta exp. yaylı 1, 2, 3 diye gidiyordu ve güncel cibazlarzaki bildiğimiz o güzel gündem yaylı tarzı yaylılar vardı. Hatta ilk dinlediğimde şaşırmıştım. Elektroları, zurnaları, udu süperdi. Üstelik üzerindeki kitler sayesinde rasgele setlerden seçtiğim ve editlemek istediğim 10 ritmin 5-6 tanesini mutlaka başarılı bir şekilde editleyebiliyordum. Zaten aldığım kişi ısrarla kartını değiştirmememi söylemişti.Sadece romanları ve klarnetini beğenmemiştim. Onun dışında gerçekten şimdiye dek gördüğüm en başarılı setti. Ben bol bol slov, vahde ve pop ritim dizmiştim tabi cihaza. İki gündür müzikten soğudum o derece kötü setler var ve bana denk geldi. Bence pa80 i adam etmek için uğraşıp karma set yapmak şart. Son olarak türker multi kartı ve özkan seti deneyeceğim, olmazsa karma set yapıcam ama set gibi set olacak.

Volkan hocam bende aynı dertten muzdaribim ve teknik bilgim sizler kadar iyi değil. Bir kaç set denedim 1 tane adam akıllı elektro,zurna,yaylı bulamadım diğer sesler zaten hep birbirinin aynı. Yapacağınız karma seti paylaşırsanız sevinirim.

Ayrıca Türker multi kartıda bulamadım.Türker kartı buldum ancak multi olanı yok elinizde varsa onu da paylaşırsanız sevinirim.Kolay gelsin...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Multi bende yok, ama SAZGRUBU Muzaffer abi varsa mutlaka yardımcı olacaktır. Karma kart işi biraz vakit alacak bir konu. Öncelikle eski bir bilgisayar ayarlamam lazım, sonrada tek tek setleri yükleyip seçimleri yapmam lazım vs.

Volkanb Bence eski bir Bilgisayar ayarlamaktan sa 1 tane İD Leptap harddiski ayarla formatla içine ne kadar set, Kart Bekabı, Midi her ne nevale varsa at sonra orguna tak disketlerle uğraşma direk org dan yükle. Özel mesajlarına bakmayı unutma. Kolay gelsin Saygılarımla,