• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 800 baska setten ses alamiyorum.

Berkay1979

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Ketron Xd9
Merhaba arkadaslar. Korg pa 800 64 mb klavyede farkli setten ses almayi denedim. Burada tarif edilenleri yapiyorum ama olmadi.

Bana yardimci olurmusunuz.

Cevap: Pa 800 baska setten ses alamiyorum.

Kilitli usb seti sesleri olabilir org da görünür isim yazar ama okumaz. Normal şartlarda sound dosyasına girip sesi load yaptığınızda klavyenizin görmesi ve okuması lazım

Berkay abi 6 yıl önce ketron sayfasında bayağı aktiftik çok özlemişim sana saygı ve selam olsun abim. Nejat levent hala buralarda mı acaba eski admin lerimiz. Bu arada bilgisayar üzerinden yapabilirsin ses almayı

Berkay abi 6 yıl önce ketron sayfasında bayağı aktiftik çok özlemişim sana saygı ve selam olsun abim. Nejat levent hala buralarda mı acaba eski admin lerimiz. Bu arada bilgisayar üzerinden yapabilirsin ses almayı

Nejat levent rahmetli oldu.. Allah rahmet eylesin..

Admin çok üzüldüm haberin yoktu. Allah rahmet eylesin. Samet bana nonu yaz yada ara beni abim

9 yıldan fazla oluyor ben buraya üye olalı bir ara site güncellendi üyelikler gitmişti nejat hocanın demolarını dinlerdim küçüktüm o zamanlar allah mekanını cennet eylesin