• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 800 cü arkadaşlar bilen baksın

baba157

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
merhaba arkadaşlar benim problemim ikini el 64mb 800 aldım aldığımda pad ler çalışmıyordu set ten dolayı dendi seti değiştim bi abimin seti aldım onun padleri çalışıyor benimki ise çalışmıyor bunun sebebi ne ola bilir tuşlar mı çalışmıyor dedim acaba sonra Shift+pad1,2,3,4 tuşlarına bastım menü geldi önüme yardım ede bilir misiniz..

Cevap: pa 800 cü arkadaşlar bilen baksın

sendeki o sette padların kitleri yuklü olmaya bilir 2. si setin mb tı yuksek olabilir dert edilecek bir durum değil alet 64 mb olunca bu tür işler maalesef başına gelebilir kafanı takma güzel bir set ayarla kendine keyfine bak

Cevap: pa 800 cü arkadaşlar bilen baksın yardim

Orgu actigimda bazen pa800 yazisi geliyor sonra hicbir yazi gelmiyor donuyo kaliyo format attim olmadi os yukledim olmadi ne yapmam gerekiyo bilen varmi acaba

Cevap: pa 800 cü arkadaşlar bilen baksın

korgun resmi sitesinde os ve res güncel dosyalar var oradan indirip format atacaksın format atarken intro 1 e basılı tut flash içinden os ve res yükle bunları intro 1 ve ıntro 2 olarak seçerek yap zaten korg reset atar bu işlemlerde sonra klavye açılır ve düzenli bi set yükleyip dene derim eğer elindeki set editlenmiş düzenli bir set değilse bunlar olabilir düzenli bir set istersen ben ersin ersonun setini öneririm yapamayacak olursan os ve res dosyalarını yollarım setide yollarım bi link paylaşıp veririm onu indirip flashtan atarsın sisteme