• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 800 donma sorunu hakkında yardım lütfen

orhanov

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Arkadaşlar pa 800 hakkında bir sorunum var aleti açtımda 2-3 dakika sonra alet donuyor ekranda donma yok fakat klavyenin hiçbir tarafı çalışmıyor alet kendini resmen kilitliyor tuşlar çalışıyor ama butonlar picbendır volum potansları vs hiçbiri çalışmıyor. Aleti tekrar açıp kapatıyorum ondan sonra sorun düzeliyor 1-2 gün aleti açmadığım zaman yapıyor bunu.format attım yinede düzelmedi.böyle bir şey başınıza geldimi aceba.geldiyse sorunu nasıl çözdünüz. Benimle paylaşırsanı çok sevinirim.hepinize sağlıklı günler bol kazançlar dilerim

Cevap: Pa 800 donma sorunu hakkında yardım lütfen

Benim kullana bilirken hiç basima gelmedi.. Format denedinmi..

format attım setten olabilirmi setin mb yüksek olupta küçültsem işe yararmı

Slm gecmis olsun usta bendede ayni sorun vardi benim org pa 800 ve 256 mb ram ben kendimce set yapdim alete bilmeden 278mb olmus alet ramı yakmışım insallah sendede aynı sorun yokdur bilen bir ustaya göster malesef aletlere fazla yükleniyoruz herzaman aletde 30 veya 40 saniye ramda boşluk boşluk birakmamız gerekiyor ve sonuc alete yeni ram takildi format falan 170 euro masraf cikdi simdik cok tikat ediyorum kulanmadıgın eski sesleri ramdan silip oyle yeni sesler ritimler yukle gelecekde saygılar

rem.in yandığını nasıl anladın alet tamamen sustumu kiltlendimi rem yandığında ne oluyor belirtisi nedir

rem.in yandığını nasıl anladın alet tamamen sustumu kiltlendimi rem yandığında ne oluyor belirtisi nedir

Ram yandığı zaman alette yüklü olan sample sesler kitler bozuk(cızırtılı) çıkar.Alette donmada meydana gelir.

sesler bozuk değil ama aleti ilk açtığm zaman 1 sefer donuyor resetliyom ondan sonre düzeliyor

Arkadasim ram yanmamis bordda olan direncler yanmistir onun tamir olmasi gerekiyor ramda sikintin yok benimde basima geldi oyle bi olay