• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 800 elektrik yardim

alingirikk

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Pa900
Sayin ustadlar çerkezköy de uzman cavusum mayis 12 de luleburgazin pinarca ilcesine 1 aylik kampa gidiyorum tabiki klavyesiz olmaz :)) fakat bi sorunum var elektriği jeneratör den saglayacaz orga bi zarar olurmu böyle bir durum la karsilasan hic oldumu yardimlariniz icin şimdiden teşekkürler ustadlar. ..

Cevap: pa 800 elektrik yardim

Merhaba.Ben de Çerkezköy'denim.Yanınızda bir adet regülatör götürürseniz sıkıntı olmaz.Aslında UPS götürürseniz daha da iyi olur.Bilgisayarcılardan bir adet UPS temin edebilirsiniz.Pazar yerinin yanındaki "Trakya Endüstri" den temin edebilirsiniz.Birinden ödünç alsanız da olur fakat kendim kullanmasam da her klavyede bir adet regülatör veya UPS olması gerektiği kanaatindeyim.

Merhaba.Ben de Çerkezköy'denim.Yanınızda bir adet regülatör götürürseniz sıkıntı olmaz.Aslında UPS götürürseniz daha da iyi olur.Bilgisayarcılardan bir adet UPS temin edebilirsiniz.Pazar yerinin yanındaki "Trakya Endüstri" den temin edebilirsiniz.Birinden ödünç alsanız da olur fakat kendim kullanmasam da her klavyede bir adet regülatör veya UPS olması gerektiği kanaatindeyim.

hocam cok haklısınız... bildiğiniz üzere çerkezköyde elektrik kesintisi bazı bölgelerde çok fazla ben hastanenin yanında oturuyorum yeni hastane inşaatı olduğu içinde sıklıkla kesinti oluyor bir UPS şart... müsait olduğunuzda bir teşekkür çayı içebiliriz hocam. :) 05413399337

Bir ara uğrarım yanınıza.Hem tanışmış oluruz.Oturduğunu bölge gerçekten elektrik yönünden oldukça sıkıntılı.Evde bile regülatör lazım.

tabi hocam her zaman beklerim tanışmamızda iyi olur burda kimseyi tanımıyorum :)