• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 800 set lazim

ender kavlak

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 80
slm arkadaslar elinde soyle kiymetli bir pa 800 seti olan varmi gazino dügünlük kimde varsa yardimci olabilirmi saygilarim ile baris

Cevap: pa 800 set lazim

slm arkadaslar elinde soyle kiymetli bir pa 800 seti olan varmi gazino dügünlük kimde varsa yardimci olabilirmi saygilarim ile baris

hocam ben fuat şişhane Kraft müzikten.daha önce hangi seti kullandın sana yardımcı olmaya çalışayım.ırtıbat tel 0212 249 84 28 ben fuat

slm hocam ben viyanada kaliyorum beni faceden eklersen sevinirim emo setin karmasini kulaniyorum sitede var ercan dügün set diye ama vahdeler ve sesler hosuma gitmiyor malum gazinoda caliyorum saygilar

Ram 64 mu gecenlerde pa800 gazino dugun set paylastilar pa800 download bolumunde bulabilirsn

Evet hocam ram 64 mb sitede olmayan set lazim bana hep eksik setler ya ritimler eksik yada sesler eksik 4/4lük bir set yok ritimleri sesleri saglam güncel ritimli bir sete ihtiyacim var saygilarim ile baris

slm hocam kacdane ugur demirel cikdi facede hankisi senin facen

Moderatör tarafında düzenlendi: