• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 800 set yüklerken kitleri yüklemiyor yardımm

nurullah19

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
korg pa 800
arkadaşlar yeni org aldım pa 800 256 lık ram var seti yülklüyorum ama kitleri yüklemiyor bazen sesleride yüklemiyor warning not space yazzıyor sizce ne yapmalıyım

Cevap: pa 800 set yüklerken kitleri yüklemiyor yardımm

önce eski set sil içindeki ram i komple boşalt sonra yükle eğer set ten memnunsan önce yedeğini al.bununla ilgili nette çok açıklama ve video var incele...

boldor kardeşim mesajın için tşküür ederrim ama denemediğim şey kalmadı bazı setleri sorunsuz yüklüyor bazılarında saund record tan ramı boşallttıgım ve eraseden silme işlemini yapıp yüklediğim halde seti yüklemiyor komple veya tek tek yükleme yapsam bile not eugıne space yazıyor seti yüklemiyor

ozaman komple birde format atmayı dene.ozamanda olmaz ise ramlarda bir sıkıntı olabilir.birde yüklediğin setler pa 800 setlerimi ona dikkat et...

mevcut kullandığın bir sete sonradan bir ritm kiti yükler ve bu pa 800 failed uyarısını alırsanız ve o kit orgun üzerinde yada yedeklediğin setinde kalırsa ritimleri yüklemede sorun olur bu durumda setini yükle orgunu aç kapa sound pcm 1 pcm 2 ve user dk yı el ile tekrar yükle düzelir ama her defasında bu sorunu yaşarsınız bunun için setinize sonradan yüklediğiniz kiti setten tamamen kaldırmaktır kolay gelsin

ozaman komple birde format atmayı dene.ozamanda olmaz ise ramlarda bir sıkıntı olabilir.birde yüklediğin setler pa 800 setlerimi ona dikkat et...

Pa 800 setlerini anlamanın bir yolu var mıdır nasıl anlayabiliriz

PAL Viewer programı benim işime yarıyor.hem seti yüklemeden içeriğini görüyorum hem pad lere bakıyorum hemde program pa800 ritimleri haricinde uyarı veriyor.

PAL Viewer programı benim işime yarıyor.hem seti yüklemeden içeriğini görüyorum hem pad lere bakıyorum hemde program pa800 ritimleri haricinde uyarı veriyor.

Programı paylaşa bilir misiniz mümkünse

pa800 ve pa2x setiyse user 1 2 ve dk vrdir ve styls kladoru 10 sayfadir petformans 20 bnkadir.diger serilerfe farklidir. kitler yuklnmiyosa orgunuzda 16 dk yoktur ve yuklediginz set 16 dk dir.

nette mevcut free google amca biliyor..:)