• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA 800 Teknik Destek Yardım...

• Konbuyu başlatan CycLo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 2
  • Görülen : 1K

CycLo

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Korg pa800
HERKESE KOLAY GELSİN... TEKNİK BİLGİSİ OLAN ÜSTADLARA VE ARKADAŞLARA 1-2 SORUM OLACAK...

KLAVYEDEKİ RİTMLERİN YERLERİNİ NASIL DEGİŞTİREBİLİRİZ VE RİTMİ NASIL KALDIRABİLRİZ.. O SAYFADA O RİTMİ NASIL EMPTY YAPARIZ.....(zahmetli olabilir ama özür dileyerek...) RESİMLİ ANLATIM YAPABİLMENİZ MÜMKÜN MÜ YADA VİDEODA OLABİLİR...(örnek....1.sayfadaki slow ritmini olduğu gibi 3. sayfaya nasıl taşırız...)))

Diğer sorumda sampler ses oluşturmayla ilgili...kendi kullandığım setten memnunum ama üstüne ses eklemek istiyorum.... download bölümünden indirdigim bir setin içinde bağlama sesi vardı ... o sesi kendi setimin içine atıp efekt ve diger ayarlarıyla ilgili az bir bilgi verebilirmisiniz.. bağlama sesi örnek....yaylı yada diger seslerde dahil aynı sistemi yapmak için bilgi istiyorum...

Takıldığım başka konu bazı setlerde örnek.... Zurna LA - Zurna Si ben sol üzeri çalıyorum... sampler sesi oluştururken bu seslerin sol üzeri olmasını nasıl ayarlayabilirim...

BİLGİ VERECEK ÜSTADLARA VE ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDERİM....BU KONU KENDİ SESLERİNİ TOPARLAMAK İSTEYEN ARKADAŞLARA AZDA OLSA ÖNCÜLÜK EDEBİLİR DÜŞÜNCESİNDEYİM.... BUNA BENZER RİTMLERLE İLGİLİ TOPLAMA KONUSUDA AÇILIRSA GENEL Bİ SET HAZIRLAMA KURSU GİBİ OLABİLİR...

Cevap: PA 800 Teknik Destek Yardım...

Kardesim ara beni yardim etmeye calisirim 05442444280

Cevap: PA 800 Teknik Destek Yardım...

Klavyenin başına geçer geçmez arıyacağım... teşekkür ederim..