• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 800 Update Pa 3x !!!

alingirikk

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Pa900
Sevgili hocalarım 3 gün önce müzisyen bir arkadaşım azeri başka bir müzisyen arkadaşla tanışmış ve bu adam 3x' i - pa800 e göre uyarlamış vidyosunu izledim açılışından ekran görüntüsüne kadar herşey 3x ile aynı sample, ritimler drum kitler bire bir aynı böyle birşey mümkünmü kullanan yada duyan oldumu 100$ karşılığında programı satın alabiliyoruz... yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler değerli yorumlarınıza göre satın alma yolunda ilerleyeceğim saygılar....

Cevap: Pa 800 Update Pa 3x !!!

Geçen gün aynı konu başlığıyla bu konu açıolmıştı.Orda arkadaşlar bayağı bir yorumda bulundular.o kısmı okursanız bir fikir edinirsiniz.

Yakından gözle görmeden kesinlikle kimseye para yollamayın.

Yakından gözle görmeden kesinlikle kimseye para yollamayın.

Sana katılıyorum tufan hocam kapora verin kargo teslimi yapalım diyen uyanıklarda var Amman dikkat müziği dolandırıcılık haline getirddiler ve bu şekilde geçim sağlıyorlar artık

Diyelim ki yazılım ile bu mümkün..Eee ne olacak ekran görüntüsü 3x olunca başınız göğe mi erecek??Sorun bakalım o arkadaşa ses kartını da ekleyebiliyor mu 100 dolara??Her şey ses kartında biter..!Gerisi hikaye

şükür be biride ik defa benmsavunduğı konuyu savunmuşş bende herkese hep diyorum ses kartı saund aynı olmaz millet a idda ediyo birebir dyee korg salak mı ozamn bu oegları geliştirerek çıkartıyo öle olsa isiler değişir ama sistem heop aynı kalırdı orglarda saygılarrr.. o dediğiniz adamada inanmayın bn konuştum o oarkadaşla
sen gönder dedim setup ı buraya ben ssana müşteri bulurum dedim adam hesaplarını kapadı :)

sample sesler de sample kalitesi önemlidir ses kartıyla ilgisi yok ses kartı effect lendirme ossilator sese karakter katma zenginleştirme işleme gibi fonksiyonları gerçekleştirir . Gelelim konumuza bu Azeri dediğiniz kişi ilkin shemkirli denen biri ve ben çok görüştüm kendisiyle güvenilir değil yalan dolan bişeyler çeviriyor cevaplar hep dolambaçlı ve para gönder diyor başka bişey demiyor para gönderenler de mağdur oldu tanıdık bi kaç kişi de son dkk da geri çekti parayı wester union dan . siz böyle boş hayallere kapılmayın her cihaz orjinaliyle güzeldir. Hadi yaptı diyelim yapılabilirlik olayı var ancak böyle bir kişinin yapacağı işler değil bu yazılım firmware operating system yazmak editlemek her yiğidin harcı değil .... portlamış bile olsa illaki biyerde tıkanır işlemci çünkü donanım farkı çok fazla 3x ve 800 arasında yanlış en ufak adreslemede büyük sorunlar doğurur. gidin pa900 alın 600 alın paranız yoksa 3x setlerini kullanmaya bir alternatif yada 3x alın ... daha da önemlisi elinizdeki aletlerin kıymetini bilin müziğinizi aleti kullanma yeteneğinizi geliştirin ..... saygılarımlaaa esen kalın :D

konuyu çok güzel ifade etmişsin arkadaşım. Son cümlen de gerçekten anlamlı olmuş "daha da önemlisi elinizdeki aletlerin kıymetini bilin müziğinizi aleti kullanma yeteneğinizi geliştirin" tamamen hemfikirim. "

Çok haklısın hocam elimizdekinin değerini bilmeyip başka şeylere yöneliyoruz hırs bürüyor gözümüzü ufak miktarda paralara büyük şeyler yapmaya çalışıyoruz. aza kanaat edemeyen çoğu bulamazmış...