• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 800 ve M3

Enst.
korgpa800
selamlar hocalarım benim sizden ricam korg M3 de olan sesleri 800 e alabilirmiyiz öyle bi uyum söz konusumu olmazsa neden olmaz cevaplar için teşekkürler:D

Cevap: pa 800 ve M3

hocam dayanamadım yazıyorum m3 ün seslerini alırsınız kmp formatında olması lazım eğer kmp formatında değil ise dönüştürücüler yani converter lar la yapabilirsin sonra sample olarak atabilirsin bu kadar yardımcı olabilirim gerisi çok bilgisi olan arkadaşlara ya araştırmalarına kalmış... saygılar

Üstat ram'deki yer kadar sesleri alırsın ama m3'deki performansı alamassın, yani M3 seti kmp içeriklidir, istediğin sesi alıp pa800'e atarsın.

m3 kendi başına bi ses orgu..m3teki kaliteli sesler bzm 800ün hafızası kadar kimileri..onun için oyle bsy olmaz :)

m3 le pa800 saundları dağlar kadar farklar var m3'ün seslerini pa8000'ne alsan bile aynı performansı alamazsın hocam :) Unutmayalım ki her orgun farklı bir saundu var.

Osc oslatör farkı var her şeyden önce

Bende arkadaşlara katılıyorum.Arkadaşım o sesi kmp olarak 800 yülesen bile aynı kaliteyi asla alman mümkün değil.Bir kere muazzam ses kartı farkı var.Sound jeneratör farkı var.Aynı tadı alman mümkün değil.