• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 800 yardım ritim ve ses sıralama..

• Konbuyu başlatan comx06
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görülen : 9K

comx06

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketron xd9
pa 800 de ritim ve ses nasıl sıralanır..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: pa 800 yardım ritim ve ses sıralama..

Ritimleri ve sesleri sıralamanın pratik bir yolu maalesef yok. Ritimin yerini değiştirmek için, Ritimi seç recorda bas ilk seçeneği seç hiç bişeye dokunmadan sağ üstteki menüden write styli seç ve ritmin yeni yerini seç. Her ritimde aynı şeyi yaparak bir sıra ve grup oluşturabilirsin. Sesleri değilde performansları sıralamanı öneririm. Seslerin yerlerini değiştirirsen bazı ritimlerin içindeki introlar ve accler çalışmazlar. Performansları sıralamak içinde bir performans seç ve yine üst menüden write performans de ve yeni yerine kaydet.

Ritm ve sesleri sıralamak için önce performansını flash diskine kaydet.orgun hafızasındaki tüm ritm ve sesleri erase yapıp sil.flash belleğinden hangi ritmi ve sesi istediğin yere tek tek save yap hem istemediğin ritmleri kaydetmez hafızada yer açılır hemde sayfaları istediğin gibi düzenlersin. Iyiçalışmalar

Ritm ve sesleri sıralamak için önce performansını flash diskine kaydet.orgun hafızasındaki tüm ritm ve sesleri erase yapıp sil.flash belleğinden hangi ritmi ve sesi istediğin yere tek tek save yap hem istemediğin ritmleri kaydetmez hafızada yer açılır hemde sayfaları istediğin gibi düzenlersin. Iyiçalışmalar

sadece erase yapınca yer acılmıyo diye biliyodum

o biraz riskli hocam ritimaltyapı sesleri uyuşmazsa yolda kalırsın ilk yorum daha garnti bence