• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa1000 için set yükleme nasıl olmalı ?

ormn17

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa1000
arkadaşlar merhabalar.Set yüklüyorum fakat birşeyi yanlış yapıyorum sanırım yüklediğim son sette perf bankalarını tek tek yerleşltiriyorum 9 adet var zaten. Sytle load diyorum pad load diyorum sound load diyorum sesler bozuk çalıyor ritimlerde sorun yok neyi yanlış yapıyorum acaba. Onun dışında ayrıntılı bir şekilde pa1000 için bir arkadaşımız youtube platformuna set yükleme videosu çekerse inanılmaz faydalı olacaktır.

dostum 700 1000 4x işletim sistemine sâhip olduğu için okur hepsini hâfıza sorunu aşılmadıkça önce SOUND dosyasını tek tek yükle örnek 1 1 2 2 3 3 vesâire şekilde
daha sonra PCM dosyasını direk load yap daha sonra STYLE dosyalarını tek tek yükle sound'daki gibi sonra PERFORM YADA KEYBOARDSET yazar sound ve style gibi tektek yükle onuda asıl sesler o zaman bağdaşır en son pad başkada bir şey yok globale falan bulaşma kendi globâl ayarların kaldın ..

Abi pa 1000 next uygulaması gelicekmi bilgin varmı