pa1x Emo Board Yardım | Trakya Müzik
  • Dil için En allta sol da English (US) yazar 'tıklayın' açılan pencerede Türkçe var onada tıklayın.. tamamdır..
  • Trakya Müzik 17. yılındadır. Lütfen Bildiğiniz konu açanlara yardımcı olunuz.. saygılar.
Cool web Image

pa1x Emo Board Yardım

Enst.
casio at3
orgumun icinde bu kart var emo board olarak görünen kart yada ben öyle biliyorum bir adet daha var ama onun resmini cekmedim büyük ihtimal mp3 board oda simdi sorum su olacak bu emo bordu üreten firma
Linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
burası simdi bu borda uygun yazılmıs mevcut bir set varmıdır bu sete nasıl ulasa bilirim birde dikkat etti iseniz bu emo board 16 mb lik bir kart. bu kart hakkında bilginizi rica edicem iyi calısmalar
20180705_223344.jpg

Ekli dosyalar

AdmiN

BenZemez Kimse SaNa...
Yönetici
Administrator
Enst.
Korg Pa800
ARIKAN ARIKAN yardımcı olur umarım..

ARIKAN

Administrator
Yönetici
Administrator
Enst.
KORG PA1X & KORG PA3X PRO
orgumun icinde bu kart var emo board olarak görünen kart yada ben öyle biliyorum bir adet daha var ama onun resmini cekmedim büyük ihtimal mp3 board oda simdi sorum su olacak bu emo bordu üreten firma
Linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
burası simdi bu borda uygun yazılmıs mevcut bir set varmıdır bu sete nasıl ulasa bilirim birde dikkat etti iseniz bu emo board 16 mb lik bir kart. bu kart hakkında bilginizi rica edicem iyi calısmalar
Ekli dosyayı görüntüle 12870
Ben Emoboard kullanmıyorum. Çok aradım ama bulamadım. Bu kartlar exboard kartları yani emoboard gibi ekstra kit ve seslerin yüklü bulunduğu kartlardan... içinde kit ve sound dosyaları olup olmadığını anlamak için her hangi bir performans sesi ekranda açıkken ses bölümlerinden birine girerek orada EXB1 EXB2 sekmelerinden kontrol edebilirsiniz.
Emoboard uyumlu setler ile ilgili pa1x download sayfasından paylaşılmış setlerden araştırabilirsiniz. Ama belirttiğiniz konu ile ilgili sete hiç rastlamadım. Batı tarzı bir exboarda benziyor içerik olarak... Bu konuda ancak bu kadar yardımcı olabilirim... :)