• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa1x emo uyumlu set lazım

ender kavlak

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 80
Slm arkadaslar bana acil pa1x emo board uyumlu setler lazım lütfen kimlerde varsa yardımcı olursa sevinirim email adresim teberbaris66@hotmail.com

Cevap: Pa1x emo uyumlu set lazım

Ben de emo board olmadığı için bu seti kendime taslak olarak seçtim ve kendime göre tamamen editleyerek, kendime göre yeni ilave ritimler ekleyerek halen kullanıyorum.
Not:Buraya eklediğim set, emoboard seti olup, bu seti yazanın kendi orijnal setidir ve üzerinde her hangi bir oynama yapılmamıştır. Natureldir...
Not: Emo board diye yazdım ancak başka bir bord da olabilir. Çünkü bazı editlenen enstrumanların içeriğinde exb bankları <empty> olarak görünüyordu...

Moderatör tarafında düzenlendi:

sagol kardes

Korg pa1x emo uyumlu set lazım ?

Slm arkadaşlar bana emo board uyumlu set lazım düğün ve gazinoluk yardım edebilecek birileri varmı varsa bende setlerimi paylaşmaya hazırım saygılar

Korg pa1x emo exb boardlu set lazım lütfen

Slm pa1x kulanan arkadaşlar bana pa1x icin emo board uyumlu gazino ve düğünlük set lazım yardımcı olacak arkadaslara bende set verebilirim saygılar

0546 236 00 12 ararsan konusuuruz

Pa1x emo set lazim

Slm arkadaslar setlerini paylasmak isteyen arkadaslar varmı aranısda ben pa1x kulanıyorum emo exb set uyumlu setker lazım gazino işi olacak yardım edebilecek arkadaslar varsa bende set verebilirim türk board ve emo board serleri saygılar

bu set emo board seti değil kardeş

Selam arkadaşlar bana orjinal pa1x emo bord exb set lazım yardımcı olursanız sevinirim