• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa1x İçin Editlenmiş (Bordsuz) 32 MB Set+DirectHd

• Konbuyu başlatan ARIKAN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 108
  • Görülen : 42K
Cevap: Pa1x İçin Editleyerek Kullandığım Settir Arkadaşlar

Setin güncel hali ilk sayfada yayınlanmıştır...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kardeşim ellerine sağlık. Balkan seti arıyorum yardımcı olabilirmisin elinde varsa

Teşekkür ederim. Arşivime bakayım bulabilirsem paylaşırım.

deneyeceğim emeklerinize sağlık

Cevap: Bu da halay potpori

merhaba arikan senin yaptigin seti indirdim pa1xpro keyboard ima .
cok cok begendim uzarinde cok calismissin masallah ve bizimle paylasiyorsun yaptiklarini. sahsima sana tesekkur etmek istedim.

ikincisi ben galiba yanlis bir seyler yapiyorum pcm seslerin sadece cizirti cikiyor ve bazi davullar yada percussion larin icinde distortion sesi cikiyor sana sorum ben bir seyi eksikmi yapiyorum, yada bunun cevabini sana sormak istedim.
ben pa1xpro 2006 yilinda aldim ve kimseden bir sey yuklemedim kendim ne yaptiysam onunla caldim hepside senin yazdiklarina gore uyduruk kaliyor ilk defa bu kadar guzel rtimler duyuyorum bu alette:) tesekkur ederim. birde bu pcm seslerini hallede bilsem cok
makbule gececek
vaktin oldugunda cevap yazarsan sevinirim

saygilar

Beğendiğine çok memnun oldum. Pcm seslerinde cızırtı sorununu, orgda yüklü bulunan seti ve Multi sampleyi sildikten sonra yeniden yüklediğinizde sorun kalmayacaktır. Eğer yine olursa format ile orgu tamamen boşaltıp önce fabrika seslerini, sonra seti tekrar yüklersiniz.
Ritimlerdeki distortion ise drum kitlerden veya ritmin efektlerinden kaynaklı olabilir. Bunu siz global içinde bulunan efektlerden kendinize göre ayarlayıp kaydedebilirsiniz
.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Pa1x İçin Editlenmiş Set

Set ve Directhd güncel haliyle ilk sayfaya eklenmiştir.

Directhd olan ritimler bozuk elden geçmesi lazım.

Directhd olan ritimler bozuk elden geçmesi lazım.

Kullanmadığım ve editlemediğim birkaç ritim var. Vakit buldukça uğraşıyorum. Ayrıca DIRECTHD ritimleri set içindeki kitlerle editlendiğinden seti yükleyerek kullanmanızı tavsiye ederim.