• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa1x İçin Editlenmiş (Bordsuz) 32 MB Set+DirectHd

• Konbuyu başlatan ARIKAN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 108
  • Görülen : 42K

ARIKAN

Administrator
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA1X & KORG PA3X PRO
korg pa1x.jpg
Arkadaşlar exboard uyumlu seti kendi kafama göre editleyerek ve üzerine bazı ilaveler yaparak kullanıyorum. Aşağıda en son olarak bilgisayarıma yedeklediğim set bulunuyor. Eksik olan yerler olabilir, vakit buldukça naçizane setimi ancak bu hale getirebildim. Eksik bulduğunuz yerleri kafanıza göre değiştirip ilaveler yapabilirsiniz.

Vakit buldukça DirectHD'ye yeni ritimler ekleyip setin güncel halini yine buradan yayınlayacağım ve güncelleme tarihini de link yanına yazacağım.

Ritimlerin çoğunu RAM'den yer açmak için DirectHD Bank 7 ve Bank 8 üzerine taşıdım. Yeni yazmaya çalıştığım ritimleri de bu Banklarda bulunan boşluklara kaydediyorum...

Güle Güle Kullanın....

Set ve DirectHD son güncel haliyle yüklenerek yenilenmiştir...

Set ve DirectHD güncel ritimler ve düzenlemeler yakında yüklenecektir...

Güncelleme Tarihi: 15 MAYIS 2019

Cevap: Pa1x İçin Editlenmiş (Emobordsuz) 32 MB Set+DirectHd

türk boardda çalışmaz değl mi?

Cevap: Pa1x İçin Editlenmiş (Emobordsuz) 32 MB Set+DirectHd

link ölü arkadaşım

Cevap: Pa1x İçin Editleyerek Kullandığım Settir Arkadaşlar

teşekkürrlerr. deniyeyim bende ilerde toplama birşeyler yaparsam tüm pa1x kullananan arkadaşlara hediyem olsun .her yöreye ait olmak şartı ile saygılar. paylaşımınız için..TEŞEKKÜRLER...

teşekkürrlerr. deniyeyim bende ilerde toplama birşeyler yaparsam tüm pa1x kullananan arkadaşlara hediyem olsun .her yöreye ait olmak şartı ile saygılar. paylaşımınız için..TEŞEKKÜRLER...

Rica ederim. Vakit buldukça DirectHD'ye yeni ritimler ekleyip setin güncel halini yine birinci sayfadan yayınlayacağım ve güncelleme tarihini de link yanına yazacağım. Ritimlerin çoğunu RAM'den yer açmak için DirectHD Bank 7 ve Bank 8 üzerine taşıdım. Yeni yazmaya çalıştığım ritimleri de bu Banklarda bulunan boşluklara kaydediyorum...

Link güncellenmiştir...

orgum yok ama almayı hayal ediyorum :) indirdim setinizi teşekkür ederim :)