• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa1x İçin Editlenmiş (Bordsuz) 32 MB Set+DirectHd

• Konbuyu başlatan ARIKAN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 108
  • Görülen : 42K
teşekkürler.......

Arıkan hocam sene 2022 son aralık ayi ve bende indirdim tam istediğim set bu set çıktı bir iki ilavede kendim baska setlerden eklicem bu yaz nasipse ekmekgini yeriz Emek icin cok teşekkür ederim hayırlı isler olsun 6 yil aradan sonra tekrar muzik piyasasina ve trakyamuzik sitesine geri döndüm hayırlı uğurlu olsun SELAMETLE...

Benim üstte Yeni uye yazıyor halbusem 2010 yılın da uye olmustum demek girmeyeli bizi unutmuş buralar bir g1000 ci halit hoca vardı nerelerde acaba..maktas hoca nerelerde..kimler kaldi kimler var aloo trakyamuzik sakinleri evet yoklama alıyorum..haydiii

Arıkan hocam sene 2022 son aralık ayi ve bende indirdim tam istediğim set bu set çıktı bir iki ilavede kendim baska setlerden eklicem bu yaz nasipse ekmekgini yeriz Emek icin cok teşekkür ederim hayırlı isler olsun 6 yil aradan sonra tekrar muzik piyasasina ve trakyamuzik sitesine geri döndüm hayırlı uğurlu olsun SELAMETLE...
Hayırlı olsun seti beğendiğinize sevindim sizi tekrar aramızda görmek güzel...

Bu arada arikan ustad bende emo bord var bu sete katkısı varmi bordsuz diye yazmisinda x1 daha once kullanmamıştım biraz aydinlatirmisin...

Yani üzerinde emoboard veya türkboard bulunmayan pa1x lerin de kullanabileceği türden bir set.. Seti emoboard içinde bulunan kitlerle de düzenleyebilirsin tekrardan...

Eyw şimdilik edite gerek yok set yeterli baska bir setten 2 ilave ritim aticam kullanmaya devam...

Cevap: Pa1x İçin Editlenmiş (Emobordsuz) 32 MB Set+DirectHd

link ölü arkadaşım
Link geçici platformdan kalıcı platforma taşınarak sabitlenmiştir. Set güncellendikçe link yenilemeden aynı link üzerinden indirilebilecektir. Sadece setin güncellenme tarihi değiştirilecektir...

Link geçici platformdan kalıcı platforma taşınarak sabitlenmiştir. Set güncellendikçe link yenilemeden aynı link üzerinden indirilebilecektir. Sadece setin güncellenme tarihi değiştirilecektir...
Eline sağlık usta.. saygılar..